Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MOTORszerelő úgy adta vissza...

MOTORszerelő úgy adta vissza a motort, hogy két helyen lezúzta a fényezést az alsó idomon. Úgy hozta vissza a motort, hogy nem voltam otthon, (feleségem vette át) ezért még nem fizettem ki. Mit tennétek, kifizetnétek az egész javítás költségét?

Figyelt kérdés
Elég csúnya is, és le kellene fényezni. Az meg nem két fillér.

2014. márc. 28. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Először talán ezt vele kellene megbeszélni, nem ?
2014. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Délután találkozom vele. Mivel nevet és helyszínt sem írtam, szerintem korrekt a kérdés. Üdv
2014. márc. 28. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a korrektséggel volt kifogásom, hanem kíváncsi vagyok ő mit mond. Amikor nála hagytad a motort átnéztétek, volt sérülés nem volt? Vagy ez kimaradt és akkor simán mondhatja, hogy nem nála történt.. Ha volt ilyen, akkor nem probléma, nála keletkezett, orvosolja. Ha nem, akkor érdekes meccs lesz.
2014. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A sérülés úgy vélem akkor keletkezett, amikor a blokkot kiszerelték.

A motort a szerelő szállította el a társasház lépcsőházából. A lépcsőházban és a bejárat előtti előtérben is van egy-egy kamera. Ezeknek a felvételeit megnézem, ahogy hazaérek, és ha látszik (elég feltűnő: sötét szürke helyett műanyagfehér-alapozó színű a leverődés) hogy már sérülten vitte el, akkor szánom-bánom, de ha épnek tűnik, akkor tényleg lesz egy meccsünk.

2014. márc. 28. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én még régebben nem fizettem ki a kerékdobbetétet szintén utólag amiért a szerelő elől szarul rögzítette és nagy sebességnél emiatt hozzáért a kerékhez és szét morzsolta. Tehát szép lyuk lett ott az autón. 12 ezer ft volt a dobbetét, meg amiért betette volna. Hát nehogy már.


Mennyibe kerülne az elvégzendő javítás a motoron? Vidd el fényezőhöz, még csak véletlen se hozzá, aztán a számlát vidd oda ennek a baromállat szerelőnek és ha drágább volt a javítás akkor a számlán felüli pénzt add oda neki azt kész. Rohadjon meg az ilyen.

2014. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hasonlóra gondoltam én is..
2014. márc. 28. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő is ember, hibázhat. Először is jó lenne megbeszélni vele. Ha tényleg ő karcolta meg és normális, akkor állja a festést. Hate is normális vagy, akkor hagyod neki hogy ő intézze a festést. Majd sógor, koma, jóbarát lefújja, így ő is jóljár és te is.
2014. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!