Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort válasszak?

Milyen motort válasszak?

Figyelt kérdés
Üdv! Az lenne a kérdésem, milyen terepmotort válasszak magamnak? 183cm magas vagyok 70 kiló. 3 hónapja simsonozok kicsinek érzem már apám is motorozik tehát a véremben van, 15 éves vagyok szeretnék egy nagyobb motort. túl erős lenne nekem egy husqvarna wr 125? a 2000 évjáratú kb. 37lóerős. erős lenne? kissebb sárban földutakön töltésen gátokon használnám közepes terepen vagy először elég lenne egy yamaha wr 125? vagy esetleg dt 125? a wr 15 a dt 30 lóerős. vagy husqvarna? melyik legyen? válaszát előre köszönöm!

2014. márc. 29. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Terepre szerintem bütykösgumival jó volna egy 125-150 ETZ is.Könnyű ,egy kis áttételmódosítással terepre alkalmas és könnyen tunningolható.

Amúgy Én inkább a yamahát választanám,de végül is tökmindegy hogy melyiket veszed mert mindegyikből lehet hulladékot kapni meg jobbat is.

2014. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kerdesek gyakori válasza:
dt 125
2014. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Levente1999 válasza:
Én egy Aprilia RX 125-öt tödok ajánlani. Nekem kb. 2 hét múlva lesz is egy eladó. Teljesen fel lesz újítva. Ha érdekel írj.
2014. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!