Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes ezt a vw corradot...

Jackson666 kérdése:

Érdemes ezt a vw corradot megvenni? Vagy csak g60 asat érdemes venni?

Figyelt kérdés

van e különbség a g60 és ez között és ha igen akkor mi?


[link]


2014. márc. 29. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van, a G60 feltöltős és 160 ló, de ha a helyedben lennék, és tetszene az autó akkor megvenném minden további nélkül, a 139 ló is jó ehhez az autóhoz.A képekből ítélve nagyon szép, a leírtak alapján kívánatos, el kell menni megnézni!
2014. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt semmiképp. Minden képen el van tolva a kontraszt, az igényes xenon annyit jelent, hogy belekúrtak a gyári fényszóróba egy utólagos szettet, komolytalan az eladó.
2014. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja a xenont el is felejtettem megemlíteni, azzal vigyázni kell, mert lehet, hogy csak egy használhatatlan látványelem lesz.De ha ilyen autó kell én elmennék megnézni, hogy milyen élőben, mert nem áll minden kereskedésben egy ilyen hogy lehessen válogatni.

De ha nem akkor itt van ez, ez már tényleg nem rossz:

[link]

2014. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tetszik a leírása az autónak, nézd meg szerintem is ahogy az első írta. Új kuplung, jó fékek, jó alváz ezt személyesen megnézném azonnal. Persze a g60 az erősebb egy húszassal, viszont ennél meg nem lesz turbo problémád. A xenonal meg lesz problémád.


Utolsó válaszoló, hát persze hogy azzal nem lesz problémája de majd 1 millával drágább is :D gondolom csak vicceltél xD

2014. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Javítom. A xenonnal meg nem lesz problémád. Kihagytam a nem szót. Bocs :)
2014. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utólagosan beépített xenon-t a rendőrök nagyon nem tűrik. Ilyenkor lekerül a rendszám az autóról, és addig nem mehet forgalomban amíg nem kerül vissza az eredeti világítás.
2014. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem öt év alatt nem szóltak még érte. Ez hogy lehet xD
2014. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy szerencséd van :)
2014. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2014. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

akkor ezt érdemesebb megvenni?


[link]



vagy ezt?



[link]

2014. márc. 29. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!