Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok ami...

Milyen autót ajánlanátok ami keveset fogyaszt és biztonságos?

Figyelt kérdés

Olyan értelemben ami nem egy csiga, viszonylag gyors, de nem versenyautó, és nem suzuki.


Tudnátok írni nekem, a fogyasztásával mellékelve olyan kocsit?


Nem tudom ha gázos lenne mennyit fogyasztana? Esetleg ha erről is írna nekem valaki valamit.


Köszi.



#autó #olcsó #gázos #nem suzuki
2014. márc. 30. 22:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

Mennyiért?? Tesla akkor ,az nem eszik semmit és biztonságos :D Vagy Toyota Prius ,elmegyeget 4-5 lityiből .


Mi lenne gázos? Mert nem mindegy hogy egy 1.3-as kocsi az vagy egy 3 literes. De nagy átlagban hozzáadsz a benzines fogyasztáshoz 15 %-ot és annyit eszik gázból. Tekintve hogy kb 250 ft a gáz így is a legjobb megoldás, és válogathatsz nagyautók közt is amik biztonságosabbak. Vagy veszel egy dizelt, de a gázolaj meg csak megy felfelé és ha elromlik bármi is arra rámegy 3 havi átlagjövedelem.

2014. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ja hgoy árat is írjak, legyen mondjuk 500 ezerig!
2014. márc. 30. 22:45
 3/24 anonim ***** válasza:
igen, a legelső kérdés, mennyiért, tudok 500 ezerért is és 15 millióért is :)
2014. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
és mivel úgy írtam hogy keveset fogyaszt, így ebből kigondolva nem egy 3000 köbcentis mercire gondoltam első :)
2014. márc. 30. 22:46
 5/24 anonim ***** válasza:

Akár lehet egy VW Vento 1.9 D eszik 5 litert vagy VW Golf 3 1.9 TDI az is 5 liter körül eszik jól is megy, biztonságosabb mint egy Suzuki. Vagy akár egy jó állaputú Seat Toledo 1.9 TDI 5 liet kényelmes jó vezetni. Ott van még az Opel Corsa 1.7 D 4-5 liter bár ebbe sok mindent nem tudsz pakolni. De akár szóba jöhet egy Skoda felicia 1.9 D ez is 4-5 körül eszik. Peugeot 206 1.9D 4 lier körül eszik, kényelmes és barátságos kis kocsi. De pl ott van a Renault Thalia is 1.5 dci 4 liert zabál.

Ez mind dízel, keveset esznek és viszonylag biztonságosak és normálisan lehet velük közlekedni.

De talán a VW Golf 3 1.9 TDI ami egész jó választás lehet.

2014. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
volvo s40
2014. márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

merci kis cditdi k c osztaly

ha igy allsz hozza h fogsz ra kolteni?

mareszt ha allando kis fordulaton gyilkolod a gepet, nem tesz epp jot neki.

annyira alom vilagba elhetsz :)

2014. márc. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mercedes W124 200D. 140-et tudja csuklóból,eszik vagy 6 litert és biztonságos. Fél misiért már jók ÉS szépek is vannak, kis szerencsével.
2014. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
miért, hogy állok hozzá?
2014. márc. 31. 23:06
 10/24 A kérdező kommentje:

ezidáig csak a dízeles autókról kaptam fogyasztási értékeket, köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos volt. persze az okoskodó balfékeké nem. Nem értem miért rossz a hozzáállásom? Talán mert akarok egy kis fogyasztású kocsit ami nem esik szét alattam?


Az lenne a kérésem hogy aki le tudná írni ugyanezeket a kocsikat benzines és gázos fogyasztással, esetleg ami mégjobb személyes tapasztalatokat, hálás lennék. Köszi :)

2014. ápr. 1. 00:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!