Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni használtan audit vagy bmw-t?

Figyelt kérdés
Sosem volt autóm és közöm nincs hozzájuk,de ti biztos tapasztaltabbak vagytok és tudtok tanácsot adni,ha csak nem a más faszát akarjátok a csalánba nyomni.De tényleg csak értelmesek írjanak.Maximum 300.000-400.000-ezerig gondolkodom.A fő kérdés hogy audi vagy bömös?
2014. márc. 31. 03:16
 1/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán érdemes e ennyiért ilyen autókat venni? vagy inkább gyűjtenétek még... de a kérdés,akkor is adott...szóval?
2014. márc. 31. 03:17
 2/8 anonim ***** válasza:

szia. Én is néztem a bmw ket csak én 600 E. ig. Minden hozzá értő ember lebeszélt róla. Az alkatrész hozzá nagyon drága... ez már egy elég nyomós indok volt számomra.

Ha még mindig autot akarnék venni, akkor mercit vennék vagy amire pénzem adná. Én a bmw ről lebeszéllek, attól mert te menőnek éreznéd magad h benne vagy.

2014. márc. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te lebeszéled róla, mikor neked még nem is volt? Tapasztalat? :D


Én nem vagyok sem BMW fan, sem AUDI fan. Az mindkettőről elmondható, hogy 3-400k környékén mindkettőből kevés lesz a normális példány. Viszont ha akad - mert azért van ilyen - egy vállalható darab, az nem feltétlen pénztemető. Ha nem egy 4 literes V8-as szörnyre asszociálunk elsőre, hanem egy normális 1.8-as E36-ra vagy egy hasonló Audi 80/100-ra, akkor semmivel sem lesz drágább hozzá az alkatrész, mint egy akármilyen hasonló méretű/motorú autóhoz.

Igazából ezeknél az szokott a pénztemető lenni, amikor valaki megvesz valami szétgyilkolt hulladékot olcsón, mert BMW kell, aztán ahhoz, hogy normális autó legyen az életét rá kell, hogy költse. Nagy csodára nem kell számítani, ahogy BMWből és Audiból is csak nagy mázlival lehet frankót kifogni ennyiért, ugyanúgy igaz ez másra is.


A fent leírtakból kiindulva és ennyi pénzből nem BMWt/Audit néznék, kivéve, ha akad még ennyi, hogy normális autót faragj belőle. Akárhogy is nézzük, ha valahol megjelensz egy legyilkolt rozsdaboglya BMWvel, akkor mindenki csak rögöni fog rajtad, viszont ha egy egy ennyiért kapható jó állapotú kis autóból szállsz ki akkor meg nem.

2014. márc. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen autód van most,és milyet javasolsz?
2014. márc. 31. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennyiért csodát ne várj, nemigen kapsz jó állapotút. Ezek tipikusan azok a márkák, amiket még idősen se kapsz meg ennyi pénzért, ha jó állapotban vannak.

Ha mindenképp mondani kellene valamit, inkább Audi, abból is csak a 80-as jöjjön szóba. Abból talán ki tudsz fogni jó vételt. Vagy nézz szét a Golf 3-asok, vagy a Vento-k között, az is korabeli Audi színvonal (mivel az Audi a Vw leányvállalata 64 óta).

2014. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből én inkább egy F astrát vennék, mert audira meg "bömösre" ez elég karcsú, duplázd meg, és akkor talán találsz is értelmes darabot. Ennyiért legfeljebb kinti papíros rozsdakupacot kapsz, amire még 1x ennyit rá is locsolhatsz kapásból.
2014. ápr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire értesz egy autóhoz. Én egy éve 1.5 millióért kerestem 3-as BMW-t és nem találtam megfelelőt. Lehet, hogy én tettem magasra a lécet, de számomra törött, belülről szétbarmolt vagy kihajtott motorú szóba sem jöhetett. Azóta már másfélért lehet normálisat venni. Egy jó BMW ára 1.5-2 millió körül mozog, persze attól függ, kinek milyen az igénye. Sajnos az olcsóbbakat a boyracerek kihajtották. Nem mindet, de nehéz jót találni.

Audi. Hát audiból se nagyon találsz ennyiért, talán 600 körül már lehet venni egy-egy normális C4-est. Sajnos ez is népszerű bizonyos emberek körében.

2014. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
600-ból mégsem érdemes bmw-t? annyit max tudnék rá áldozni
2014. ápr. 3. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!