Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miből lehet egy jó pályaautót...

Miből lehet egy jó pályaautót építeni? (nem 350Z-re gondolok megy Alpina B6 GT3-ra)

Figyelt kérdés
Alacsonyabb költségvetésűre gondolok. pl BMW 525 vagy Honda 1.6 VTi esetleg valami kis hothatch. Mi az amit ilyesmire szoktak használni? Hondában az a jó hogy könnyű tuningolni mert olcsó hozzá a cucc, a BMW-ben meg az a jó hogy alapból erős és hátsó kerekes.
2014. márc. 31. 18:03
 1/3 VarMa ***** válasza:

En a BMW 525-ot illetve az osszes 5-os bmw-t kihagynam kiveve az M5-ot de az mar a rohadt draga kategoria, egyebkent azert mert aranylag nehez auto...


En ket francia autot mondanek:

-Citroen Saxo VTS (1.6 16v 120le gyarilag) egy kicsit koltesz ra (chip, nyitott kipufogo es egy par fokolt vezermu tengely, illetve kipakolod a belsejet nagyon merges kis auto lesz belole), de mar a chip is nagyon sokat dob rajta, es mindemelett konnyu auto (ha jol emlekszem kb 940kg)

-Renault Clio RS , picit dragabb a Saxonal de nem sokkal igaz az 2.0 es 169 le de nehezebb is tole viszont nyomatekosabb is...

Alkatresz mindkettohoz van bontottban dogivel es nem veszes az aruk sem...

A Honda is jo de az azert nem kene mert abbol szerintem meg mindig tul sok van, viszont azok is jok es megbizhatok de nekem nem kene...

Meg valami esetleg egy jobbkormanyos Subaru Impreza GT?

2014. ápr. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha már kis méregzsák akkor már G2 v16 1.6 GTI?
2014. ápr. 1. 21:42
 3/3 VarMa ***** válasza:

Nem tudom a Golf II GTi 16v-bol szerintem mar nem maradt sok es ami meg jonak mondhato azert mar nem keves penzt kernek...

Golf I 1.6 GTi szerintem mar tul oreg es nagy a valoszinusege hogy tobbszor volt mar talpra allitva toresbol (kb mint az osszes kategoria beli tarsa) illetve korabol adodoan valoszinu hogy rohad mar, vagy ha szep az auto es nincs rozsda akkor szinten nem 2ft kernek erte...

G2 sima 1.8 Gt pedig szerintem nem tuleros (bar nezopont kerdese), ha jol emlekszem 112 le?? nem tudom.


Hja viszont meg valami eszembe jutott bar mar keves van belole de az alkatresz beszerzes meg mindig nem gond:

Daihatsu Charade GTTi (1.0, 3 henger, turbo, alapban 101le es kb 740-750 kg).

Ezt le lehet vinni picivel 700 ala. Egyik ismerosomnek volt ketto is az oveben mar nagyobb turbo,nyitott kipufog,valami nagyobb injektorok voltak, es a Kerepestarcsai emelkedon Godollo fele egy MV6-os Omega elege lemaradt mogotte...

Igaz ezt a konfigot a motor birta de a feltengelyek es a valto kevesbe...


De meg nezhetnem Toyota Corolla GT-t is (ae86), porgos strapabiro,hatsokerekes es gyari sperr-es, hja es konnyu is...Egy kuzdos elmenyauto...

2014. ápr. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!