Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék az autóba a gyári...

Szeretnék az autóba a gyári rádió helyett olyat, amelyik lejátszik mp3mat is, meg kiszedheto az eleje. Azt én is kitudom cserélni, vagy bízzam a hozzá értőhöz?

Figyelt kérdés

Régi az autóm lassan 15 éves és mp3mat ne játszik le a gyári lejátszó. Szeretnék olyat, ami igen, és le lehet szedni az elejét, hogy nem tudják kilopni.


Ezt ha veszek, én is kitudom cserélni, vagy bízzam hozzá értőre?

Csak csavargatni kell, meg osszedugni 1-2 vezetéket nem?



2014. ápr. 1. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól még ki tudják lopni, hogy leszeded az elejét, csak kevésbé éri meg, mert szerezni kell hozzá előlapot is pluszban :) De mostanság szerintem annyira nem divat autórádiót lopni, mert minden autóban van. Régen ez luxus volt, ma már természetes, tehát nincs felvevőpiaca az óccsó autórádiónak.


Szerintem minimális műszaki érzékkel és tapasztalattal otthon is ki tudod cserélni.

2014. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát hogy ki tudod- cserélni magadnak, azt nem tudom, kelle hozzá ált. imbusz kulcs, tudni kell mit hova kell dugni stb. Neked kell tudni, hogy van-e műszaki érzéked hozzá, csináltál-e már ilyet, javítottál-e már vmi hasonlót stb.
2014. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!