Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez szerintetek nem tré?

Ez szerintetek nem tré?

Figyelt kérdés

Na szóval, van egy Opel Astra F -em, 94'-es. Az autónak a kesztyű tartója teli van Milka-val, 5 szál szivarral, valamint 5 doboz cigivel(Marlboro Gold, Dunhill Switch, Marlboro Gold Touch, Marlboro Red, Marlboro 100'S Gold.)

10 db Hell energiaital, 10 db Watt energiaital van a csomagtartóban, 5x1,5L Dr. Pepper Cola. Ez szerintetek nem gáz? Igazából, a haverok szeretik, és Én is. Általában 5-en utazunk benne, de van, amikor csak Én egyedül, amikor suliba kell mennem. [(NEM KELL AZZAL JÖNNI HOGY NEM LEHETNE JOGSIM, SEM AUTÓM, TUDOM! TISZTÁBAN VAGYOK AZ ESETLEGES KÖVETKEZMÉNYEKKEL, SOHA NEM IGAZOLTATTAK MÉG(KOPP-KOPP-KOPP).)] 15/F



2014. ápr. 1. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Rossz helyre írtad!

Rakd át az Egészség/Mentális egészség kategóriába.

2014. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
"Na szóval, van egy Opel Astra F -em, 94'-es." Idáig még egész hihető volt a torténet.
2014. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ez hogy jött/miért írtad le, mert ez egy orbitális f@$zság.:D Meg miért gáz? Én amúgy keresztszüleimtől kaptam egy '97-es 1.9 TDI A4 kombit. Általános iskolai ballagásra, 15 évesen.. De most legalább rendberakattuk, szóval a kocsim meg is van, ugyanis hetek választanak el a jogsimtól.:)

Tényleg, még mindig nem értem ez hogy jött neked..xDD

2014. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen ez nagyon tré meg a kérdés is az, meg ahogy olvasom te is az vagy, remélem mihamarabb elkapnak és akkor a szüleid is tudni fogják milyen tré vagy.
2014. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Remélem kamu kérdés.

Ha nem, akkor tökéletesen egyetértek a 4-essel.


És nem az igazoltatástól kellene tartanod, hanem hogy emberek halhatnak meg miattad!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Azzal is tisztában vagy, hogy ha benézel egy kereszteződést és én jövök keresztben az 500-as FHval, akkor téged meg a haverjaidat lutra albumban fognak temetni?
2014. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 VarMa ***** válasza:
10%

Emberek az egy dolog hogy mekorra marhasagot irt ez a srac, de gondoljunk mar bele abba hogy mindenki csak oktato mellett vezetett autot illetve csak jogositvannyal a kezeben ult autoba? Szerintem nincs olyan ember aki ne vezetett volna jogsi nelkul, talan ha 100-bol 1...

Itt mindenki nagyon tudja osztani az eszt ilyenkor de gondoljon mar bele hogy o mit csinalt ugyanennyi idosen... (tudom, tudom napkozi utan otthon tanult es szabadidejeben Ady verseit olvasgatta)

En is vezettem jogsinelkul autot nem tagadom de amiota vezetek (eves szinten minimum70-90 e km-t) egy onhibas koccanasom volt es nem kellett papirt tolteni mert nem latszodott semmi a ket auton.


Hja es a Volvo FH500-as embernek pedig annyit,hogy te is ugyanugy betudsz nezzni egy keresztezodest es ha egy ugyanakkora kamion megy beled mint a tied teged is kiskanallal es spaklival szednek ki a bodebol...


Vegszonak pedig pontozzatok le nyugodtan a felelotlen gondolkodasom miatt, megerdemlem...

2014. ápr. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso! Ment a zöld pacsi! Mindenki másnak pedig a piros.
2014. ápr. 2. 17:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6. vagyok. Persze, én is be tudok nézni akármit. A kérdező és köztem csupán annyi a különbség, hogy én már néhány kategóriára levizsgáztam sikeresen és letekertem már pár százezer kilométert. Nyilván az esélye a hibának itt is meg van, csak nem mindegy, hogy mennyi és hogy ezeknek mi a következménye. Szerencsére eddig nem volt jellemző, hogy benéztem volna akár csak egy kereszteződést is, már csak azért sem mert szorult belém annyi felelősségtudat, hogy én tisztában vagyok azzal, ha én b@xarintok el valamit, akkor könnyen másokat tehetek koporsóba ( ezzel jár a 25-30-szoros tömegkülönbség).


Ezt csak elrettentő példának szántam, de írhattam volna mást is. Például azt, hogy a kedves kérdező nem azzal vitézkedik, hogy naponta megcsinál 37 hibátlan kresz tesztet, hanem hogy soha nem igazoltatták még. Gondolom, ha majd a te családodat fogják zsákolni, mert ő tisztességen elqúrt valamit, amikor a haverjainak jampizott, akkor is meg fogod tapsolni, hogy milyen fa szagyerek, csak így tovább..


E közben magamba néztem, és én bizony nem vezettem 15 évesen jogsi nélkül forgalomban. Apám ha megtudta volna, valszeg szíjat hasít a hátamból. Nem hogy forgalomban, még a garázsba is csak alkalmanként állhattam be a saját udvarunkon :D


Az is elég nagy baj, hogy rengeteg olyan embernek van jogosítványa, aki alkalmatlan a vezetésre, fogalma sincs a közlekedési szabályokról, erre te, aki évi elég sokat letekersz és látnod kellene mi van itthon az utakon, egy 15 éves hülyegyereknek asszisztálsz... Azért remélem egy picit te is érzed, hogy ez így kicsit sántít.

2014. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9! Te vagy a hülyegyerek b.@zdmeg!
2014. ápr. 2. 21:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!