Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a Renault 19 jó...

Szerintetek a Renault 19 jó kocsi?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 18. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

nem.

amikor új volt akkor sem volt egy csúcsmodell, mostanra már semmi vonzereje nem maradt.

sztem...

2009. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link] itt olvasgass.

Nekem tetszik amikor autót vettem ez volt az egyik esélyes a másik a corolla volt, a toyotát választottam.

Így csak mások véleményét tudom leírni ami a következő: szép, keveset fogyaszt, kényelmes és megy mint állat persze ez relatív, viszont nem túl megbízható vagy inkább úgy mondanám gyakran vannak vele kisebb nagyobb problémák.

2009. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ahoz képest hogy nem megbizhato amikor kijött akkor a miénk miért 15 éves és még mindig megy?hetente kb 200Km-et? tavaly nyáron kellet gyűrűzni de ennyi volt:D
2009. dec. 18. 18:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Van 1-2 konstrukciós hibája,de alapvetően olcsó és megbízható népautó volt. Korrózió védelme kitűnőre sikerült,a mai napig rozsda nélküliek a nem sérült példányok.Hátsó torziós rugózata,nem a legerősebb oldala,drága ennek a javíttatása.Fűtési és első kerékcsapágy problémák előfordulhatnak,de gazdaságosnak mondható az autó használata. De itt van 1-2 vélemény,szemezgess jó és rossz között. :D

[link]

2009. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
15%

Hat anynira nem


Mazda6 az a király

imádom vezetni

2009. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk 13 éves r19-ünk van. Motorikus gond nem volt vele még. Most kellett benne hűtőt cserélni, ez volt az első nagyobb összeg amit ráköltöttünk (30e). De még a kuplung is kopott, az is nemsokára cserérett lesz. DE ettől függetlenül jó autó, igazi ellenpélda a "sz*r minden francia autó" felkiáltású embereknek :)
2009. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
viszont hátránya az h több helyen is korrodálódik. Törődést igényel. Tipikus korrodáló pont a motorháztető, a renault embléma fölött. 10/9 r19-esen ott kezdődik a korrózió!
2009. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs hibátlan auto,nézd amire te használod biztos megfelel.Egyébként sokan 2kategoriával magasabb autoban ülnek mint amit képesek fenntartani.Előző hozzászólás,a mazdásnak mindenki meggyogyul egyszer és akkor beül egy BMW-be:))
2009. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
HÁT nem rossz auto a 19, ha rendbevan tartva. neekem golf 2 van,és ahol már az 1.4 es renault berezeg,pl 120 nál,én 160nálsem tapasztalom
2009. dec. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az 1.4-es renault nem rezeg be 120-nál, legalábbis az átlagos nem. 130-at is viszi, és nem rezeg, sőt, 140-nél még a motorhang is halkul. Persze az, hogy 160-al megy a golf jó dolog, de ugye ennyivel max német autópályán mész?!
2009. dec. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!