Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines 2. 0-es B Vectrák kb...

Benzines 2. 0-es B Vectrák kb mennyit fogyasztanak?

Figyelt kérdés

Azok 136 LE körül vannak..kb mennyit esznek?

Vélemények a típúsról? Tapasztalatok?



2014. ápr. 2. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A 8L az fix.Azon túl szerintem lesz az 10 is+még a környezeti tényezők meg hogy mennyivel nyomod.Japán autóba goldolkodj.
2014. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

E Carina 2.0-es benzinesbe?

azis kb 130le..

2014. ápr. 2. 22:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is kb ugyanennyit fog fogyasztani. :)
2014. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért az mégis csak japán,szóval az jobb választás lenne nem? :)
2014. ápr. 2. 22:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ilyen nagy köbcentis kimustrált szarokat.GÉrdeklődj utánna a súlyadónak/biztosításnak és ha jól emléxem haveromnak már régebben 11600 volt csak az átíratás a Calibrára és azis 2ezres.Japánban:Suzuki,Mitshubishi,Nissan.Németbe:Merci,Volkswagen,Opel-DE CSAK A RÉGI KICSI CORSA 1.4-ES BENZINES!Japánból a legjobb a Lancer vagy Suzuki.De az egész te tőled függ.Mire használod.És ha már kinézted a konkrét autót akkor keress hozzá neten alkatrészt,hogy tisztában légy a költségekkel.És autót/motort télen kell venni.Mert akkor megvannak a hibái(ha dízel főleg)és alacsonyabbak az árak.
2014. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Látom a lóerőre pályázol.Akkor példa Opel Corsa 1.4 (90Le) Vectra 2.0 (136Le).Szerinted a Corsa mennyivel könnyeb?Mennyivel kissebb az átítár/fogyasztás? Az a ki Corsa pirosnál állva hagyja a Vectrát.És ha tuningolni akarsz gondolom.Akkor 80ezer körül egész lökhárító küszöb szettet rakatsz fel és még az olcsóbb alkatrészről nemis beszéltem meg a chip tuningról sem,meg a kipu rendszerről és a lefúvószelepről stb...Akármilyen gagyi színben fogsz ki akkor is a fényeztetés ha feketére akarod akkor 100körül van,de már van egész autót borító fólia és egyedi mintájú is.A színváltoztatás hivatalos költsége 6000forint.
2014. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 VarMa ***** válasza:

Minimum a 8 liter, de inkabb 10 ha varosban hasznalod...

MOtorikusan jo autok de a valto es a difi eleg erosen a gyenge pontja. Tobb ismerosomnek is volt ezzel a motorral az egyiknek 6 eve van meg 2difi csere es egy komplett valto csere volt. Kicsit talan alulmeretezetek (mar nem emlekszem pontosan a valto kodjara pedig en mentem el meg venni neki 30e volt a komplett valto)...

A masik pedig 1 evet volt meg neki ott csak egyszer ugrok szet a difi...

Bar ot annyira nem zavarta mert szerelo volt es csak az anyag arat kellett fizetnie de ez utcarol nezve eleg draga jatek...

Talan a kasznija annyira nem rohados, meretileg kenyelmes volt meg hosszabb tavon is, illetve szerintem elkpesztoen sokat csal a km oraja nagyobb temponal de ezt soha sem probaltuk GPS-el lemerni...

Alkatresz van hozza dogivel (bontott es utangyartott is)...

Osszesegeben nem rossz autok de az adok szempontjabol mar kevesbe jo...

2014. ápr. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Ne vegyél japán autót nagyon rosszak megbízhatatlanok Hondát is Angliába gyártják német autot vegyél jobb megbízhatóbbak csal Vw Audi BMW Mercedes ben gondolkodj ezek a legjobbak

tapasztalatból mondom na meg autószerelő vagyok es csak japán autók vannak nalam általában Meg néha francia autok

2014. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értek az egészhez,mert csak egy átlagos ember vagyok ilyen téren aki töltött már el jó pár órát a műhelyben a nagyapjával.De első szempont az hogy még a régi Swift-eket is nagyon ritkán látni az út szélén lerobbanva.Ha meg egyedi kocsit akarsz akkor a tanácsom az hogy építs egy olyan alabra ami megbízhatóbb.De ez a te vásárlásod a te álmod.Amit megálmodsz vidd véghez.Tökéletes autó nem létezik...
2014. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát a köbcent is fontos azért,nem akarom hogy a dombot meglátva megilyedjen a kocsi..

No meg 4 vagy 5 ajtós legyen..kb ennyi a lényeg..benzinest szeretnék..

köszi az eddigieket.!

2014. ápr. 3. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!