Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb traktor, a...

Melyik a legjobb traktor, a new holland, ferguson, john deere, fendt, claas, case, vagy esetleg valamelyik másik?

Figyelt kérdés

Direkt a legdrágábbakat soroltam fel. Melyik most az elfogadottan legmagasabb szint, vagy nincs igazából elfogadott, mindenki a saját kedvencére esküszik?

Azt hallottam a fendt egy másik szint, és ahogy nézem, tényleg elég drágák a traktorjaik. Ez mitől lehet?



2014. ápr. 3. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Fendt az a legfullosabb, és az rendelkezik a legspécibb megoldásokkal, ezek mellett németesen preciz kidolgozással. De ez csak addig jó, mig nem romlik el valami, akkor horror. Én a John Deere-t mondanám a legjobbnak, ugyanis az is kellően erős, felszerelt, de sokkal tartósabb is. A Claas is egész jó, főleg a John Deere motorosak.
2014. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ! Nyilván sok minden számít, szervízhálózat, strapabíróság, stb... a john deere-t dicsérték eddig a legtöbben, meg a claas-t. Még a fergusonra vagyok kíváncsi. A case-ről se sokat olvastam még, talán mintha pozitívak lettek volna a vélemények általánosan, de nem emlékszem...
2014. ápr. 3. 19:15
 3/5 anonim válasza:
Én ha elvégzem a sulit és elindul a vállalkozás akkor Case IH traktorokból szeretném felépíteni a magam kis vállalkozását talán 1-2 MTZ kisegítő traktornak.
2014. ápr. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez nagyon összetett dolog,jobban,mint az sokan gondolnák... Nekem New Hollandok vannak és a régebbiekkel semmi bajom, pedig van, amelyikben 12-15000 óra van, hozzányúlás nélkül! Az újabb nagyokkal már több a gond, de itt mennek 0-24 órában! A szomszéd gazda a Fendt-re esküszik, de szerintem az irreálisan drága! A másik szomszédnak Csak John Deere, szerintem az a befutó :) Viszont én most ha választanom kellene, csakis Steyer-t vennék!!!
2014. aug. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a Jhon deere a legjobb főleg a régiek.Nekünk 3050 esünk van és nagyon jól működik.Keveset kellett szerelni nem eszik olyan sokat és kellően erős.Persze nekünk elég a 95 LE de ha erősebb gép kell akkor a régiek is nagyon jók.Nagyon megbízható gépek.
2017. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!