Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem veszi az 1-es 2-es sebessé...

Nem veszi az 1-es 2-es sebességet, miért?

Figyelt kérdés
a kocsim peugeot 106 benzin 1.1 és váltókulisszaszimeringem régota engedi az olajat,és mindig utána lett öntve váltóolaj. aztán most egy ideje nem ontottem, azt hittem még van benne..aztán valamelyik nap inditom és nem veszi ezta két sebességet harmadikba indulok..ami ugye nem jo. egyszer gondolt egyet ahogy mentem négy ot km-t, visszaültem és vette ismét normális hangja volt a valtonak. 4 napig igy mukodott, hogy visszaállt, aztán indulok vele veszi egy ketto és hirtelen ahogy váltanék vissza megint nem veszi és az egész váltó megint átvált ilyen csörgös hangra ahogy körzökvele uresbe. mulktor ugye ugyanezt csinálta de a hangja is visszaváltozott és jo is lett, most megint vége.. mit tudok csinálni? mi lehet a probléma ?? mitol állt vissza és most meg rossz? ontottem bele olajat egyhelyben álltam vele kicsit lent van az eleje emelkedonvagyok de hiába még mindig nem veszi. ha megyek vele vanesély hogy ugy szintbe áll az olaj és ujra beveszi ?
2014. ápr. 3. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
azért mert egy régi szarláda....vidd ki egy rétre gyújtsd fel...90.000 forintér vehetsz egy másikat
2014. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed akkor vegyél egy komplett sebváltót.Kb 25000 Ft.Racing Bazár-on nézegess.Meg írd be a Google-ba.Evvel már nem éri meg foglalkozni ha ennyire engedi az olajat.Max jólesz tartalék pár alkatrész belőle.Vagy verd szét a váltót és mehet a mélybe.helyére meg amit vettél.Ezis fedez egy kis részét a kiadásnak.
2014. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!