Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2006 Suzuki Swift 1.3 GS...

Egy 2006 Suzuki Swift 1.3 GS autóm van. Ma reggel ismeretlen hibák törtek elő, minden előjel nélkül az autómból. Beszálltam, ráadtam a gyújtás, de a belső világítás nem aludt el, a műszerfal világítása viszont nem gyulladt ki. Ötlet?

Figyelt kérdés

Beindítottam a motort, menet közben a check engine lámpa égett, a hőmérsékletet és az átlagfogyasztást nem jelezte.

Az ajtókat sem a távirányítóval sem a kilincsen lévő gombbal nem lehet bezárni azóta sem. A távirányítóban lévő kulcsot behelyezve az indítókapcsolóba kerregő hangot ad és kipattintja a csomagtérajtót. A kulcsal a sofőrajtó zárható, viszont a központizár nem reagál rá. Van bármiféle ötlet, hogy mi lehet a gond?


2014. ápr. 3. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A biztosítékokat átnézted? (A motortérben is nézd meg, no és keresd meg a riasztóét is...)
2014. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 smitwesson ***** válasza:
44%

kasztnitest!

fogsz egy bikakakábelt és rákötöd az akksi negatívra(minusz) és a karosszériára valahova, mondjuk a géptetőzárra ÉS HA MEGJAVULT akkor írj vissza!

2014. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!