Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma még létezik olyan benzinkút...

Ma még létezik olyan benzinkút, ahol lehet keveréket kapni?

Figyelt kérdés
Pl. MZ-hez
2009. dec. 19. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még nemtalálkoztam ilyennel


15/F Simsonos

2009. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs. A nagyobb kúthálózatok már évekkel ezelőtt beszüntették a keverékbenzin árusítását, a kisebb, egykori TSZ-kutakból kialakított helyeken pedig nem hiszem, hogy nekiállnának házilag kevergetni.

Egyébként is, az itthon leggyakrabban forgalmazott 1:40-es keverék azért volt jó, mert semmiben sem lehetett használni (az egykori "keleti" kétüteműek zöme 1:20-ra, 1:33-ra vagy 1:50-re volt tervezve).

2009. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van még. Én is láttam nemrég.
2009. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2006ban láttam ilyet bakonysárkánynál
2009. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a kúton van olaj és beleöntöd a tankba, a benzinhez, amennyi kell.
2009. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, mivel sehol nem látok olyat. Azt javasolnám tanuld meg a keverési arányt, vigyél magaddal olajat és mielőtt tankolsz töltsd bele a tankba a szükséges olajmennyiséget (kivéve akkor ha külön olajzású a jármű, de az Mz biztos hogy nem az). Ha 40-es keveréket akarsz, 40 liter benzinhez kell 1 liter olaj, ennek arányába kell gondolkodni, 4 literhez kell 1 deci, 10 liter benzinhez 2,5 deciliter olaj kell. Ha tudod hogy belefér a benzin mennyiség a tankba amit tankolni akarsz, akkor már akár otthon ki is mérheted valami kis üvegben, a kúton beleöntöd és mehet rá a benzin:)
2009. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van.Tata Agostyáni ut.benzinkút
2009. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!