Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon 1.6 2004 vagy Alfa...

Seat Leon 1.6 2004 vagy Alfa 147 1.6 77kW 2005?

Figyelt kérdés
Két autó között vacilálok, ha megyek megnézni egy két példányt, melyiknél mire figyeljek? Mik a típushibák? Melyiket ajánljátok? Nyitott vagyok akármilyen tanácsra.
2014. ápr. 4. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a Seat-ot venném. Jobban néz ki, VW végül is... Stb. Alfát meg sokan csesztetik. Egyik ismerősöm vett használtan, kellett azért rá költenie. Bár én megmondom őszintén egyiket se venném használtan. Az Alfát alapból nagyon hajtani szokták, Leonból pedig két féle van. Mutatom.


[link]


A tök átlag változat, semmi cicoma. Szerintem kifejezetten szarul néz ki. Béna, jellemtelen.


[link]


Így már jól néz ki, viszont ebből meg fogjon ki olyat az ember ami nincs szét hajtva.


Amúgy nézz inkább Opel Omegát, vagy Mazda 6-ot, az jobb!

2014. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak Seat Leon 1.6 ha nem akarsz probléma hegyeket. Az Alfa Twin Spark motorja nagyon gáz, hajtókarcsapágy. Kettőbe cseréltem ez miatt motort. Viszont az Alfát jobb vezetni, de nem kéne semmi pénzért a nyűgjei miatt.

Kormány, sebváltókar, üléshuzat. Kasznin színeltérés. Egyenes futás, ha elfordítod a kormányt jobbra-balra, ne adjon hangot a féltengelycsukló és a toronycsapágy. Kuplung ne fent fogjon ahogy a kézifék sem. Nézd meg a gumik állapotát, milyen fűst jön ki a kipufogóból. Meleg motornál kapcsold be a fűtést, forrót kell hogy nyomjon. Legyenek meg a gyári kulcsok, papírok rendben legyenek. Nagy vonalakban ez mind a két kocsira vonatkozik. Akármelyik jó választás lehet ha gondos volt a tulaj.

2014. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Állítólag van a Leonnak egy típus hibája, hogy beázik erről tudtok valamit?
2014. ápr. 5. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg van ilyen hibája, egyszerűen elöregszik az ajtóba a tömítés, elől hátul mindegy. Rosszul választott anyag minőség. Típus hiba. Le kell szedni a kárpitot és kitömíteni, onnantól már nem fog befolyni.
2014. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sebesség váltóról is ovlastam rossz véleményeket de már nemtudom visszakeresni. Erről tudtok valamit?
2014. ápr. 5. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Seat leon azt vedd meg elég sok van eladó 1.6-ba.

: [link]

[link]

[link] (jó az optika és nem olcsó egy ilyen megcsinálni )

[link]

2014. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már kválasztottam amit meg akarok nézni de köszi :)
2014. ápr. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!