Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H 1.6 milyen...

Opel Astra H 1.6 milyen sportdob az ajánlott?

Figyelt kérdés
Ha csak sportdobot szeretnék rá akkor mit ajánlotok. És mi az amit forgalomban lehet használni,múbizonylatos?

#sportdob #Opel Astra H #sportkipufogóu
2014. ápr. 5. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Aminek van műbizonylata, azt lehet használni forgalomban, és műszakin is átmegy. A legegyszerűbb, ha bemész egy ilyenre specializálódott műhelybe, ott tudnak megfelelőt ajánlani.

De leggyakrabban univerzális dobok kerülnek fel a kocsikra. Sok tuning boltban, autós boltban is tudnak segíteni, és típushoz ajánlani dobot. Én speciel régen a Paragi dobokat favorizáltam, amíg le nem szoktam a "brümmögésről".

Arra készülj fel előre, hogy miután megvetted a dobot, és felrakattad, legyen kéznél kályha festék, vagy valamilyen festék, ami bírja a nagy hőmérsékletet. Festés nélkül ugyanis ezek a dobok nem tartanak sokáig, képesek 1-2 év alatt lerohadni a kocsikról. De még festéssel is 4 év kb az élettartamuk.


Ja, és még annyit, hogy felszerelés után ne ijedj meg, ha esetleg túl hangos lesz a dob, idővel kicsit "kiég", és halkul. Persze tényleg csak kicsit. :)

2014. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!