Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri venni egy friss jogosít...

Megéri venni egy friss jogosítvánnyal rendelkező lánynak (17,5 éves) egy Volkswagen Polo I-t?

Figyelt kérdés
Imádom ezt a kocsit, szerintem egyszerűen gyönyörű. A nagymamámnak is ilyen volt, csak ő sajnos összetörte. Találtam is egyet a neten 240 ezerért hirdetik, de az árból lehet alkudni. Okmányokkal rendelkezik. 6-6,5 litert fogyaszt. Ezüst/metál színű szépség. Nem használnám sokat, hiszen még gimnazista vagyok, de sokat kéne feljárkálnom jövőre Pestre és ezért akarok egy autót vásárolni, de nem hosszútávra. Szerintetek megéri?

2014. ápr. 6. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha neked az tetszik és nagyjából rendben van akkor hajrá.


Amúgy ez már mk II-es Polo, az mk I gyártását 1981-ben befejezték, a használtautó is rosszul hozza. :D

2014. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arra számolj hogy szép hogy ennyiért van az autó, de valszeg egy pár 10 ezer körüli első szerviz is kell majd.

Ennyi pénzért inkább Swiftet vagy B Corsát (utóbbi valamennyire stílusos is) érdemes venni, kevesebb velük a nyűg.

De a Polo sem rossz, ha tetszik vedd meg, de előtte nézesd át egy hozzáértő emberrel.

2014. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igazi retró az tuti, de első autónak szerintem kiváló.
2014. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, akkor engem átvert a használtautó, azt hittem ez az 1-es széria:)
2014. ápr. 6. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vennék első autónak ilyen kis hangyaf.sz méretű kis vackot. Hosszútávra abszolút nem megfelelő, kicsi mérete és súlya miatt vízátfolyásos utakon nettó életveszély. Balesetkor szintén. Vagy valami vad eléd ugrik. Meg semmi biztonsági cucc nincs benne. Ahol hibázol ott is maradsz. Na meg baromi régi, igazi tragacs, teljes mértékben megbízhatatlan és csak szívni fogsz vele. Inkább gyűjtsél még és vegyél valami normálisat. Hosszabb utakra abszolút nem megfelelőek ezek az autók. Városban még úgy el lehet poroszkálni ezekkel de nagy tempójú utakra ilyen autóval nem mennék. Baromira dobálja ezeket igazából minden. A kis vékony kerekük is egyenesen életveszély. A világító rendszerük is elavult, hiába kapcsolod fel a lámpát, alig fogsz látni valamit. Amúgy sem szép. Szerintem kifejezetten bénán néz ki.
2014. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ez tettszik, akkor vedd meg. De tényleg nézesd át, mert nagyon rá lehet fizetni!

És kalkulálj a többi költséggel is (átírás, biztosítás, telj. adó, tankolás)

Amúgy nekem Maruti volt az első autóm (anyagi okokból), és imádtam. Igaz, nem volt a legkomfortosabb, de Pesten jó volt vezetni. És könnyű parkolni! Soha, egy koccanásom sem volt vele. Pedig párhavonta Siófokra is mentünk vele szülőkhöz, télen hóban is...

2014. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, akkor összetévesztettem. Ezek szerint arról a kerek lámpásról van szó, nem arról a legrégibb kiadásról. Ez még egy fokkal jobb!
2014. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!