Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megfelelő ez a motorolaj az...

Megfelelő ez a motorolaj az Astra F-be? (Kép/Info)

Figyelt kérdés

Olajcsere előtt állok, Szóval vettem 4 liter motorolajat, megnéztem a gépkönyvbe a táblázatot, elvileg jónak kell bele lennie, bár nem vagyok benne biztos. Itt van néhány kép az olajról és a táblázatról:


Olaj:

[link]

[link]


Táblázat:

[link]

[link]

[link]


Megfelelő lesz bele? Motorkód: X16SZR



2014. ápr. 6. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz bele, de én a helyedben 10W-40-est vettem volna.
2014. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából mi a különbség a 2 között? Hidegebb környezetben is jobban ken?
2014. ápr. 6. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:

aham, nem surul be annyira, en 0 hasznalok,

hidegen meg folyosabb, melegen viszont ugyanazt tudja mint a tobbi 40 es!

nyaron meg elmegy, de telire legalabb 5-10wde en a 0 ajanlom, nezz hideg tesztet youtuben.

2014. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nagy gyuri ***** válasza:
10W40 a benzines astrákhoz való ez 15W40 egy kicsit vastag akkor szoktak ilyen olajat rakni amikor csipeget-eszi az olajat de az sem segit,baja nem lesz de én valami hozzá jobban paszolot vettem volna pl CASTROL 10W40, VALVOLINE 10W40 MOBIL1 igaz ezek drágább olajak,de a CAsTROL böven jó 10.000ft volt a komplett olaj cserém gyári GM-es olaj szürö- légszürővel de bármelkyik autós boltban segitenek
2014. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gyári GM 10W40-es olajat vettem most, a 4L-es azt hiszem 5280 Ft volt.
2014. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!