Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Honda Dio Af18-om és...

Van egy Honda Dio Af18-om és furatni kell, úgy döntöttem felfuratom 60ccm-ig és kicsit tuningolnám, ehez hogyan hangoljam a Variot pl: hány grammos görgő, (rugó, gyenge, erős, közepes) na meg a márka én Malossira gondoltam?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 21:21
 1/2 waland ***** válasza:
Azt a hengert te nem fúratod 60-ra. Ez nem simson, itt a fúratás azt jelenti, hogy a következő túlméretre kell fúrni, ami ccm-ben kb max 0.5-el nagyobb (gyakorlatban a 49ccm-es henger még a legnagyobb túlméreten is max 50ccm-es). Robogónál a tuning új hengerszettet jelent, mert a normál hengernek nincs akkora falvastagsága, hogy szabadon lehessen fúrogatni.
2014. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, és ami most van benne gyári görgő az hány grammos mert nem tudom és ha kicserélném kicsit nehezebre akkor végsebességre gyorsabb lesz csak gyorsúlni fog lomhábban nem? Mert valahogy gyorsabbá szeretném tenni nem sokkal akkor inkább nem is tuningolnám csak mennyen 60-65-öt a gyári folytott 55-helyet ezt,hogy tudnám elérni valaki mondja meg?
2014. ápr. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!