Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F fordulatszámmérő?

Opel Astra F fordulatszámmérő?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy 2001-es évjáratú Opel Astra F-em. X16SZR a motorkód. Térjünk a lényegre. Szóval mivel ebben a járműben nincs gyárilag fordulatszámmérő, ezért arra gondoltam hogy veszek külön egy kis órát amire majd rákötöm. Na de hogyan? Hova kell pontosan kössem a vezetékeket?



2014. ápr. 8. 16:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De honnan tudhatom meg hogy jelenleg milyen W-s van benne?
2014. ápr. 11. 11:24
 12/15 nagy gyuri ***** válasza:
Ha rá nézel a km-órára a 20 -as szám alatt van W =1102 nekem az a számom,és ahogy irják ha benzines olyant vegyél ami 7000 fordulatig van skálázva ,a zöld szál pedig akkor kell ha nincs be húzva de szerintem ott van az ird meg mire jutotál a tied is lengyelben készült akár az enyém nem kell semmit kötni csak óra be -óra ki
2014. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 nagy gyuri ***** válasza:
4-5000 ft a fordulatszámos óra csoport nem egy horror...
2014. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor valószínűleg ez lesz, veszel egy csoportot :D
2014. ápr. 11. 14:29
 15/15 anonim ***** válasza:

Még szerencse hogy nem ugyanígy raktad fel a kérdést a facebook csoportban xDD


Amúgy meg, át lehet pörgetni a km állást, és senki nem fog kötözködni hogyha ugyanannyira állítod be mint amin akkor áll amikor kiveszed az eredetit.

2014. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!