Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tankolás ukrajnában, és kell...

Tankolás ukrajnában, és kell papírt kitölteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Utoljára 9-10 éve voltam kint, azóta Amerikában élek és amerikai állampolgár lettem. Itthon leszek 1,5 hónapig és szeretnék átmenni Ukrajnába, Beregszászba szétnézni hogy mi változott azóta és persze tankolni is. Szüleim gyakran járnak ki, és mondták hogy tölteni kell ki papírt amikor kimennek a km óra állásról és a benzin mennyiségről ami az autóban van, majd visszafelé ugyanígy kell. Ezt nekem is kell tölteni amerikai állampolgárként? Valamint mennyit lehet tankolni az autóba benzint? A tank gyárilag 31 gallonos, ami literben olyan 117-118 liter, ha nagyon megeresztem akkor belemegy 125-130 liter is, az óra pedig mérföldben mér nem km-ben, valamint a fényszóró beállítása szimetrikus, ezt nézik vagy ellenőrzik, egyébként egy Cadillac Escalade típusú járműről van szó.
2014. ápr. 9. 09:46
 1/4 oroszi válasza:
Hello. Rád is ugyan úgy vonatkoznak a vámszabályok, mint mindenkire.Neked is ki kellesz tölteni, mennyi üzemanyaggal lépsz be az ország(ukrajna) területére. Azt javaslom, lehetőleg minnél kevesebbel indulj el, mert visszafelé többet tudsz vinni. Nyugaodtan teletankolhatod, mivel 1 héten egyszer, jöhetsz át tankolni. Fényszóró beállításába nem kötnek bele.
2014. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. fogyasztás miatt 20 liter körül lesz benne (28 liter/mérföld a fogyasztása, az km-ben olyan 17 liter)
2014. ápr. 9. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a 28 liter/mérföld nem tudom, hogy jött ki neked, de akkor már nagy baj az Escalade-del xD

Szerintem jó lesz az 28 mérföld/gallonnak is, bár az elég jó érték lenne, mert az csak 8,5 liter lenne. Valamit szerintem elnéztél.


A többit leírták, kifelé papírt töltesz, befelé meg majd ellenőrzik.

2014. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy akartam írni hogy 28 liter/100 mérföld, ami körülbelül 17 liter 100 km alatt.
2014. ápr. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!