Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RS50, vagy SR50?

Aprilia RS50, vagy SR50?

Figyelt kérdés
melyik a megbízhatóbb, és olcsóbb fenntartású ? a robogó vagy a sportmotor ?
2014. ápr. 9. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

robogó az minden szempontból olcsóbb és megbízhatóbb .

Viszont a "sportmotor" az jobban megy és motor alakja van.

Szerintem akkor már inkább simson minthogy aprilia :)

2014. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Simsonrol szeretnek valtani :)
2014. ápr. 9. 19:51
 3/6 anonim válasza:

az rs-el általában több a hibalehetőség, főlegg a régebbi változatnál. a robogókkal általában jobban megvannak elégedve,olcsóbb és praktikusabb,tán kevesebbet is eszik. városban nem élvezetes a váltós motor 50-esben.

max annyiból jó hogy megtanulsz váltani, de tényleg unalmas pöckölgetni fel-le a váltót 10km/h-kéént..

a válasz:városba sr

vidéken(egyenes úton ahol kitudod használni a magasabb végsebességet) rs:)

2014. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha B jogsid van akkor az is opció hogy 30-40-ért letenni az A1 kiegészítést és abból már normálisabb motort tudnál venni.
2014. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hol használnád, de a robogót egyértelműen olcsóbb fenntartani, kevesebbet eszik, és ahogy írták előttem is, az rs általában többször romlik el, nem nagy dolgok, de szerintem is a robogó megbízhatóbb, nekem mondjuk RS-em van és nagyon jó.
2014. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sikerült választani. rs-t vettem, 80-as top hengerrel, a hengerhez való top performance kipufogóval, és 19-es dellorto karbival, nagyon durván megy :)
2014. ápr. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!