Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford puma 1.4 manual, vagy...

Ford puma 1.4 manual, vagy opel tigra 1.4 automata?

Figyelt kérdés

Opel: 1998, 174.000km, márkaserviselt, automata,szürke, 1300euró,

Ford: 1998, 182.000km, nemtudom holvolt serviselve, autobazarban van, manuális, szürke, 1000euró.

Melyiket válasszam? És miért?



2014. ápr. 10. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

fiat barcetta


ugyanez a koncepció és olcsóbb is.

2014. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát olcsóbbnak nem olcsóbb a Barchetta az egyszer biztos, most néztem. Viszont a Barchetta nagyon megtetszett most hogy így feldobtad :D Komolyan mondom. De hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem a Tigra szimpatikusabb a szerviz miatt. Bár autóvásárlásnál, nem km órát és szerviz könyvet nézzünk, hanem állapotot. Tehát mind a kettő jó választás lehet.
2014. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a kérdésben a lényeg inkább az automata vagy a manuális váltó közti döntés... melyiket olcsóbb szervizeltetni.. az opel olyan mintha most jött volna a gyárból.. a fordon látszik már az "idő" de nem korrodált, itt ott kard és enyhe festéksérülés. csak őszintén félek az automata áváltótól hogy a javitás mennyibe kerülne ha az egyszer elszálna.. meg amásik az hogy 130km/h-nál melyik mekkora fordulaton menne... fogyasztás szempontból. azthoszem a puma 5sebességes a tigra meg automata 4sebesség ezt valahol olvastam nembiztos hogy 4sebességes. szóval megköszönnék még pár értelmes választ vagy akinek esetleg ilyen autója van mert a tigrára szavazok énis... csak ritka az 1.4es automata és nemtudom hogylenne alkatrész...
2014. ápr. 10. 18:34
 4/7 A kérdező kommentje:
barcetta nálunk 2000-2300felett kezdődnek, meg nekem nemtetszik 4-5 személyes kocsi kéne de pici, sportos... szóval 2embernek legyen hely de ha kell még 2-3at betudjak tuszkolni
2014. ápr. 10. 18:34
 5/7 A kérdező kommentje:
vagy van egy 2000évjáratú renault megane scenic... de azt olvastam hogy 130nál olyan 4500az fordulaton megy és sokat eszik ez 1.6 16szelepes, ezis tetszik.. csak elég sok panaszt olvastam hogy nagyon dobálja a szél, az előbbihez fűzve a pumára jó úttartást irnak... az opelra meg azt hogy "az csak egy corsa alvázra biggyentett kasztni..."
2014. ápr. 10. 18:36
 6/7 Mugen81 ***** válasza:

Kerüld az automatát!

Nagyon kevés szerelő van az országban aki igazán ért is hozzá,viszont ők nem olcsón dolgoznak!Keres egy manuális váltós Tigrat,komplett váltót kicsi pénzért utánnad dobják!

Egy Opel márkaszervíz dolgozó tanácsa!

2014. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. ápr. 21. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!