Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elkopott a centrál távirányito...

Elkopott a centrál távirányito, lehet venni valahol?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kocsimban van centrál és riaszto is. a riaszto olyan h csak akkor szolal meg ha nagyon feszegetve van. a centrálhoz van egy kis távirányito, amivel lezárom, és ha netán bekapcsol a riaszto akkor azt is azzal kapcsolom ki. KÉt darab van belo, mert hát tartalék is van. de sajnos mivel mar több évesek a gomb totál kikopott. szinte a körmömmel kell benyomni, hogy müködjön. persze be lehet zárni kulcsal is, na de hat akkor mire van a centrál benne, meg riasztohoz is ez kell. Skoda tipusrol van szo.

Gondolom ez nem olyan h veszek egyet a boltba,mert hát akkor barkinek lenne. Ilyenkor lehet valahol csinaltatni ujat vagy mi a teendő?


2009. dec. 20. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A távirányítón elvileg kéne lenni márkanévnek. Azt leolvasod és rákeresel a neten a szervízre. Én autóvillamosságihoz vittem, 34 ezerért akarta cserélni...
2009. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali igen lehet ilyet szerintem menj el a szervízbe ott megmondják mi a teendő utána kérdezd meg nincs-e olcsóbb megoldás és valószínűleg lesz gondolom tudod mire gondolok.

Szerintem olyan 20 ezerért kapsz új elektronikát.


Talán egy rádióműszerészhez vidd el ő szétkapja forraszt be másik kapcsolókat és máris mintha új lenne a távirányító szerintem egy ezresért megcsinálja (lehet ,hogy nem rádióműszerész a neve ,de pl használt rádiókat tv ket meg elektromos kütyüket bütyköl kicsit idősebb villamosmérnökök csinálnak ilyet..)

2009. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!