Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lenne szerviz?

Hol lenne szerviz?

Figyelt kérdés

3 hónapra hazaköltöztem Svédországból, viszont a kocsi olajcserés, ha csak nem muszáj nem mennék vissza Svédországba miatta, mivel egy BMW M6 Hurricane RR-ről lenne szó nem szívesen vinném " szimpla " szervizbe, tehát a lényegi kérdés az lenne, Budaörs környékén van-e szerviz ahol hasonló autókkal foglalkoznak és értenek is hozzá? Márkaszervízzel próbálkoztam, ott konkrétan nem vállalták el.


Negatív kommenteket nem kérek a kocsi miatt, kérem csak az írjon, aki tudna segíteni.



2014. ápr. 10. 23:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi olyan bonyolult egy olajcserén, hogy a Wallis nem vállalta? Azért ezt megkérdezném tőlük. :D
2014. ápr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Röviden annyi volt a válaszuk, hogy nem foglalkoznak a gyárilag átépített gépekkel, annyit tanácsoltak, hogy vagy ahol vásároltam ott vagy egy magánvállalkozó a megoldás, de tekintettel, hogy Svédországban lett véve, így ha csak nincs más megoldás nem mennék el odáig miatta.
2014. ápr. 11. 00:07
 3/19 anonim ***** válasza:
ez egy 800 lovas g-power?
2014. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, arról van szó.
2014. ápr. 11. 00:28
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

küldd ki trélerrel, aztán Svédországban szakszerűen lecserélik neked a hurrikánban. Valami nagyon egyedispeciális a leeresztőcsavar?

Nézd már meg az okostelefonodon hogy hol van béjemvé szerviz Budapesten még. Talán a buta magyarok egy olajat le tudnak cserélni.

2014. ápr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Na vártam az első ilyen választ...

1. Mint mondtam nem kérek rá kommentet, hogy mért ez a kocsi, ez tetszett, innentől én dolgom.

2. Ha annyira ki kell vinnem akkor kimegy a saját kerekén is, minek tréler...

3. Láttad már közelről a motorterét? Nem? Nem a leeresztőcsavar és hasonlók a gond, hanem egyrészt olyan kell aki garanciát vállal arra amit elvégzett, arról nem beszélve, hogy nem csak úgy van, hogy beleöntöm az olajat és kész, bár halkan megsúgom a leeresztőcsavar is jól el van rejtve, csak hogy picit igazad legyen.

4. Gondolhatod, hogy már nézegettem neten, hogy van-e valami szervíz ahol foglalkoznak vele, de nem találtam.

2014. ápr. 11. 00:40
 7/19 anonim ***** válasza:
Váó , grat hozzá! Vigyázz rá!
2014. ápr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Igyekszem vigyázni rá minden téren. :)
2014. ápr. 11. 00:51
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor nézz körül az országban. Még mindig olcsóbb mint hazamenni. Nem hiszem hogy egy nagyonmenő presztízsmárka nem vállal egy ilyet. Nem gyűrűzés kell...
2014. ápr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok pár telefonon, a délutánom ezzel telt, Fehérvári szalontól is hasonló indokokkal utasítottak el sajnos.
2014. ápr. 11. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!