Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanács egy Fiat Albea 1.2 es...

Tanács egy Fiat Albea 1.2 es benzines kocsi kapcsán?

Figyelt kérdés

1) Az autó ezen a héten került hozzám semmi baja sincsen rokontól vettem át aki azt mondta, hogy kb 6 hónapja teljes vezérlés újításon esett át az autó(vezérműszíj csere stb..). A papír is megvan, hogy kicserélték a szakit is ismerem aki csinálta.

Az óra 74000 körüli km-et mutat.


Kell cserélnem benne a vezérlést vagy sem?


2) A hangszórók nem valami jó minőségűek az autóban viszont én szeretnék egy jó hangrendszert. Olyat szettet szeretnék amivel szépen szólna minden fajta zene.


Milyet tanácsoltok? Árat is kérnék ha lehet.


Köszönöm a segítséget!



2014. ápr. 11. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kb fél éve volt cserélve a vezérműszíj, vízpumpa, görgők, hűtőfolyadék akkor minek akarod megint??? Ilyen sok pénzed van? :D


Én első körben vennék egy jó minőségű (Alpine,Pioneer, Blaupunkt, Philips, Kenwood) autórádiót, és azzal próbálnám ki, hogy hogy szól. [ezt saját tapasztalatból mondom: amint vettem egy modern XXI. századi autórádiót, azonnal jobban szólt!]

Ha így se lenne változás, akkor érdemes gondolkodni a hangszórók cseréjén. De abból is valami minőségit érdemes venni, SAL, MNC és társaitól ne várj csodát!

2014. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 74.000km van az autóban, akkor az első vezérléscsere is úgymond még fölösleges volt, mert 90ezrenként szokás cserélni.
2014. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dobsz bele egy Hertz komponens szettet 22 000-ért, egy Pioneer vagy JVC rádiót 15-20 000 körülit, ezek szépen szólnak, bőven felülmúlják a gyárit, ha nem vagy hifi mániás. 10-15 000-ért tudsz venni egy két csatornás erősítőt használtan hogy jobban hajtsa a hangszórókat, de a fej is meghajtja őket, ha csak azért kell, hogy élvezhető minőségben szóljon a zene. Én se vagyok hifi mániás, amit fent írtam, ennyit vettem a kocsiba, meg fél évvel később tartozásba kaptam egy új JBL erősítőt, nem adtam el, hanem bekötöttem a kocsiba.


Vezérlést kár cserélned.

2016. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!