Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szereltem az autó hi-fit. Ma...

Szereltem az autó hi-fit. Ma vettem bele egy pioneert, na és nem jegyezte meg az elmentett adókat, és olvastam hogy fel kell cserélni az állandó pluszt a kapcsolt plusszal, de szikrázott. Van valami baja?

Figyelt kérdés

Na szóval nem adtam rá a gyujtást, hanem csak szedtem szét a sárgát és a pirosat, hogy felcseréljem az állandó plusszt a kapcsolt plusszal, fogóval fogtam meg, és szikrázott eggyet és vuálá, nincs belső világítás...a külső világítás megy, műszerfal világít stb...mi baja lehet? egy biztosíték égett ki? A rádiónak lehet valami baja?

Tudom hogy rossz kategória, de itt sok a látogató, csak van aki ért ehhez.


2014. ápr. 11. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

megszkott eljárás, hogy felcseréljük a két vezetéket.

Le volt véve a gyújtás? Ki volt véve a kulcs? Azaz Off állás?

A rádió biztosíték ment ki?

Nem biztos hogy gond van.Próba újra

2014. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki volt véve a kulcs, a belső világítás fel volt kapcsolva, nyitva volt az ajtó...az ISO csatlakozók össze voltak kötve, én meg egy fogóval próbáltam szétszedni a két piros csatlakozót, amint hozzáértem, nagy szikra, a világítás meg kiment...utána próbáltam a fényszórókat és a műszerfalat ott világítot minden, indítani nem indítottam be a kocsit.
2014. ápr. 11. 22:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a rádió biztosíték ment ki, az autó belső lámpái nem mennek egyáltalán...és az önindító is furány karattyol, nem is mertem beindítani.
2014. ápr. 11. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdd a biztosítékok ellenőrzésével.
2014. ápr. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!