Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Ford Focus,...

Inspactah kérdése:

Első autónak Ford Focus, Nissan Almera, Mazda 323F?

Figyelt kérdés
Ez a három típus ami között vacilálok, 2002 körüli évjárattal, keret ~700e Ft. Benzinesben gondolkodok. A japánok felé húz a szívem de várok minden konkrét tapasztalatot, tippet, ajánlást főleg tulajdonosoktól! A "valahonnan azt hallottam" kezdetű kommentekkel kíméljetek...

2014. ápr. 13. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom jó lehet ha jó állapotúak.

A Mazdánál vigyázni kell mert sok csóró használta sportautó-utánzatnak.

2014. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bátran nézz körül mindhárom tipus körül, nagyon jókat kapni 700k-ért.
2014. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 Éve nyúzok egy 2002 es 1,6 os Focust, komoly meghibásodás nélkül, én elégedett vagyok vele.
2014. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg mindhárom jó autó.

Az első válaszolóval egyet is értek sokan használták a 323F-eket sport autónak így több modell eléggé "megkopott",de létezik jó darab főleg ha karban volt tartva!

A Focus egy kicsivel többet eszik az Almera-hoz egy kicst drágább az alkatrész,egyik sem hajlamos a komoly meghibásodásra.

A 323F kilóg a sorból az sem rossz kocsi,de nem egy kategória az eső kettővel.

Ha a kinézet és a presztízs számít akkor egyértelműen Focus,ha a technikai biztonság és a "japán" elgondolású precizitás akkor Almera.

Ha nem családinak szánod akkor a Mazda.

2014. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már szűkítettem a kört Focus-Almera. Nálam a Focus egy hajszállal vezet eddig de majd függ attól is, hogy a környéken melyiket találok jó állapotban.
2014. júl. 8. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Almera eszedbe ne jusson! Azon kívül, hogy lomha és fapados állandóan van valami baja. Ha nem a fék szar akkor épp kopog, csörög valami... Rettentően utálom, Focus-ra váltás van tervben.
2014. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már szinte biztos, hogy Focus lesz. Igen azt olvastam több helyen az Almeráról, hogy "hosszúak" benne a sebességek, gyorsulása emiatt rossz. Valószínűleg ezért jobb a fogyasztása. Több Focus-os ismerős pedig csak megerősített benne, hogy ezt vegyek. Köszönöm a kommenteket, most már csak vadásznom kell!
2014. júl. 30. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!