Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A lent látható videóban...

A lent látható videóban szereplő autóra milyen jogosítvány kell?

Figyelt kérdés

Elég a B-s vagy már C-s kell? Vagy teljesen más papír kell rá?

[link]


2014. ápr. 13. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:

nem ad be semmit csak a jutub kezdőlapot...


típus alapján keress rá, hogy mennyi a súlya. 3.5tonnáig elég a B jogsi. felette már C kell

2014. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nincs 3.5 tonnánál több, így elég a B.


Amúgy itt a video:

https://www.youtube.com/watch?v=I-UJlTt0Igg

2014. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mod:

Tévedtem! 5003kg, így ehhez már C kell.

2014. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Érdekes, nekem behozza.

Ez egyébként egy lakóautó lenne, légyszíves írd be youtube-ra, hogy: 2014 serenity ( Leisure Travel Vans - töltötte fel ). Egy szürke lakóautó látható rajta.

Erre is ugyanúgy a 3,5 t vonatkozik? Ha igen, akkor ebbe bele kell számolni a ruhákat, a csomagokat, a benne ülő személyeket, vagy csak a kocsi meg a rögzített dolgok számítanak ( pl.: az ülőhelyek, a konyhai felszerelés, a fürdőszoba felszerelés, az ágyak, a TV, stb. )?

2014. ápr. 13. 23:44
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3#. Egyébként ugyanaz a linked, mint az enyém. Amit írtam azt az 1-esnek írtam. Köszönöm még egyszer. És még valami, ami az összes lakókocsira vonatkozik:

" Erre is ugyanúgy a 3,5 t vonatkozik? Ha igen, akkor ebbe bele kell számolni a ruhákat, a csomagokat, a benne ülő személyeket, vagy csak a kocsi meg a rögzített dolgok számítanak ( pl.: az ülőhelyek, a konyhai felszerelés, a fürdőszoba felszerelés, az ágyak, a TV, stb. )?"

2014. ápr. 13. 23:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Fentebb már linkeltem. Az számít ami a forgalmiba be van írva. legnagyobb megengedett össztömegnek. Abban pedig 5 tonna lesz.
2014. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem ugyan azt linkelte mert az övét behozza, a tiédbe vna egy fölösleges kettőskereszt

a rendőr azt a súlyt nézi ami a forgalmiba be van írva önsúlynak....

2014. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább össztömegnek :P
2014. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!