Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezen a Wartburgaon milyen...

Ezen a Wartburgaon milyen felni van?

Figyelt kérdés

Annak a konkrét típusa érdekel, ami a piroson van.

Elvileg valami hummer felni, de nézegettem interneten, és sehol nem találtam a konkrét típusát. Valaki leírná?


[link]



2014. ápr. 14. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt így kapásból nem tudom, de itt érdeklődd meg:

[link]

2014. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik Rozsdakupac MagazinŸ-ban van. Pontos nevet nem adtak meg csak, hogy 8x165-ös osztókörös és 17-es Hummer felni.
2014. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen tudom... én is ott láttam először...
2014. ápr. 14. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami egyedi gyártású, mert ilyet évtizedek wartburgozása alatt nem láttam másikat. Pl. Ujjáépítőkben is csinálnak, Chip Foose elmegy a felnishez, odaadja a látványtervét és a felfogatási adatokat. Felnis megírja a CNC programot, egyenként betesz négy jókora alumínium kockát, aztán ráereszti a gépet. Ha kész forwardálja a krómozónak. Többezer-tízezer dollárokba fáj, de bármit lehet ha az ember akarja.
2014. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!