Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gyári autó kürt mellé...

A gyári autó kürt mellé beszerelhető plusz elektromos kürt vagy annak cseréjével? Ha igen: amiket a neten lehet venni 2 és 10 ezer Ft között, engedélyezett Mo-n a forgalomban? Segítség!

Figyelt kérdés
(nem igazán látnám, hogy írnak, max annyit, hogy Figyelem! Használatánál vegye figyelembe az adott ország közlekedési előírásait! Ettől még e jeles lehet? . Hogyan miképp ?

2014. ápr. 16. 18:45
 1/5 A kérdező kommentje:

Ilyenekre gondoltam pl:


[link]

2014. ápr. 16. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Be építheted, de NEM használható! Műszakin biztos bukta!~a 80-években be tiltották!
2014. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt alaposan elírták, mert nem kétszólamú, hanem kéthangú!!

Ezt nyugodtan használhatod, nem tilos.


Amúgy ha már kicseréled a gyárit, akkor ne egy ennyire gagyira!

2014. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm!


S egyébként tudnátok valami jót ajánlani, amit érdemes berakni, s engedélyezett is?


Vagy a gyári bőven elég?


(Sokat utazom, s eddig minden úton elég necces helyzetekbe kerülök, s legalább a dudával csak rátudom venni, hogy ember mi a f...t csinálsz...)

Pl...úgy előz, hogy nekem s a szembejövőnek is fékeznie kell, hogy beférjen...duda és fénykürt, de max neki áll feljebb, hiszen idézem...BEFÉRTEM NEM?!...Nem is gondol arra, hogy mivel mást írány és sebbesség változtatásra kényszerít, hogy elférjen, s az ilyen ÉLI TÚL...

2014. ápr. 17. 11:43
 5/5 A kérdező kommentje:

Valamint, ha pl. index kihagyás és záróvonal átlépése és leszórít az útról egy rohadt előzés miatt...az ilyen felvétellel lehet kezdeni valamit? Autóban kamera van!

Vagy ezzel nem érdemes foglalkozni, csak ha "baleset" van?

2014. ápr. 17. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!