Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen karburátor típusok vannak?

Milyen karburátor típusok vannak?

Figyelt kérdés

Kismotorra (70cc) kell majd 21es karburátor, de nem tudom milyet érdemes venni. PWK, Dellorto stb. több márka is van és azokon belül is több típus dellorto-n pl phbg, phva, phbh,.. nem tudom pontosan a típusokat csak google-ztam.

Annyi hogy nem kell benzintemetős, olyan ami orrán száján folyat, meg benyel 2litert mert attol "jobban megy". De min 21es kell mert a sok levegő erőt ad neki (végsebességet nem) legalábbis én ezt tapasztaltam.

Visszatérve akkor a különböző típusú karturátorokról szeretnék többet megtudni. Pl itt: [link]

Mi az a sok cső (ilyen a 14es dellorto-n nincs) stb. Melyiken miket lehet állítani pluszba, vagy milyen új technológia van.Nem tudom ilyesmikre gondoltam. Jah és különolajzásos legyen, és fontos hogy milyen fogyasztás szempontjából.

Köszönet :)



2014. ápr. 17. 15:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!