Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vidéki városban ti hol tárolná...

Vidéki városban ti hol tárolnátok a motort?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy a minap volt hasonló kérdés, de azt nem tudtom, hogy Pest és egy vidéki város közt van-e különbség ezen a téren. A Mátra lábánál lakom, albérletbe mennék, ezért kérdezem.

250-es motort szeretnék, de az eddig olvasottak alapján le kellene mondanom róla, amennyiben nem tudok külön garázst bérelni erre a célra? Tapasztalatok?

A téli tárolással nincs gond, a nyári illetve konkrétan a használati szezonra kellene ezt megoldanom.

Biztos, hogy én is félteném az utcán, de ha nincs más megoldás? Egyéb ötletek?

Köszönöm előre is.


2014. ápr. 20. 09:10
 1/4 anonim válasza:
Utcán. Télen meg feldobtam a padlásra, ott télen is jó idő van. Utcai tárolásnál annyi a lényeg, hogy ha meg tudod oldani, a házad ablaka elé tedd. Így kisebb eséllyel lopják el. Érték is fontos tényező. Kawa 125-ös mocim van, 200-at sem ér már. Milliós gépet zárható garázsban tartanék mindenképp.
2014. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak garázs. Más megoldás nincs, vagy vállalod ,hogy kikötöd valahova de abban benne van hogy ellopják. De ahova mész albérletbe ott kérdezz rá a tulajra hogy tud-e valamit vagy valakit akinek lenne garázsa amit tudsz bérelni. Vagy valaki olyat aki a közeledben van és ebben a cipőben jár és ketten 1 garázst béreltek. Vagy olyan albérletet válasz ahol van lehetőség tárolni a géped.(zárt parkoló,belső udvar, stb...) De ha panelba mész ott szoktak lenni garázsok az aljába, mondjuk nem mindenhol, de ha esetleg van akkor valakinek fizetsz ott 5-10ezret hogy beálhass a motoroddal.
2014. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez elég bugyuta kérdés hát persze hogy garázsban tartanám a motort ha meg még így is félsz hogy ellopják vegyél egy kutyát és zárd be őt is vele :D a garázs feltörés után pedig kapna egy kis bónuszt a tolvaj.Vidéken szerintem nehezebb ellopni egy motort mint városban de ezt nem tudom mert én vidéki vagyok
2014. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy nem sikerült épp jól a megfogalmazás, bocsi. :-)

Csak azért kérdeztem, mert az albérlet mellé plusz egy garázs már lehet, hogy húzós, de akkor még gondolkodom ezen is, vagy nézek olyat drágábban, ahol udvarban lehet parkolni.

Egyébként nem milliós motorról lenne szó, de ha már megdolgozom érte, azért azt se piszkálják vagy kössék el...

Egyébként pont ma láttam egy hirdetést, hogy az albérlet a rendőrség szomszédságában van. Ez számít vajon?

Azért köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. ápr. 21. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!