Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó | Ez a henger még jó...

Robogó | Ez a henger még jó állapotban van? Vagy már cserés? Leírásban képek.

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, a képeken található hengerblokk és dugattyú állapota jónak mondható?

Vannak rajta karcok, ez mennyire befolyásolja a motort?


Képek:

[link]

[link]

[link]



2014. ápr. 20. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Henger falán elég mély karcokat látok. Szerintem abba már nagyon kicsi lehet a kompresszió. Én tuti nem tenném így össze a motort:I
2014. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha vennék egy új motorblokkot bele dugattyut és ezeket.

Néztem,hogy ilyen 30 körül lehet venni vadi újat.

Az mennyivel lenne másabb,mint az eredeti? Lassabb lenne?

2014. ápr. 20. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne lassabb? Ugyan olyat kell venni. Ha lehet eredeti alkatrészeket. Bár néha az után gyártottakkal sincs semmi gond. De az biztos hogy gyorsabb lesz. Meg bejáratós.
2014. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kata kata ***** válasza:
Kompresszió volt benne? Mi volt az oka,hogy így szétkaptad?
2014. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Volt benne kompresszió.

Volt mérve kompresszió mérővel és félig ment fel 2 berúgassál(a szerelő szerint ez úgy rendben van.)


Azért szedtem szét, mert az egyik vízcső kilyukadt és a tömítés szétment, kicseréltem a 2 tömítést.

Ezek a képek akkor készültek.


Ezután be is indult, csak kicsit kékes volt a füstje és kicsit nehezen indul hidegen illetve 40-50 körül kicsit mintha kihagyna valami,mert mintha elengedném a gázt.


Most annyi lett vele csinálva,hogy kiszedtem belőle a karburátort és megtisztitottam kivülről, ezután elviszik ultrahangos tisztitításra.


Azért kérdezem,hogy kell-e bele új henger,mert akkor veszek(annyi,hogy sokba kerül :( kb 30e az egész készlet).


Mi tévő legyek? ti mit ajánlotok?

Szerelő hétvégén ér majd rá megnézni.

2014. ápr. 20. 15:22
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez a bejáratós dolog valóban olyan amilyennek írják?

500-100 km max ilyen 30-40-el és nagyon lassan, sok olajjal a benzinbe.

2014. ápr. 20. 15:25
 7/8 kata kata ***** válasza:
Amennyiben van benne kompresszió, használd egészséggel.
2014. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Annyit szeretnék még kérdezni,hogy mivel lehet tisztitani a hengert belülről? (bár amit érek, a dugyattyut nem akarom kivenni).

Benzinnel?

2014. ápr. 20. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!