Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy is van ez ideiglenesen...

Hogy is van ez ideiglenesen kivont autónál?

Figyelt kérdés

Szóval van egy autó, ami ideiglenesen ki van vonva a forgalomból. Anyám nevén van az autó, és én szeretnék lenni majd az üzembentartó.


Az autón elvileg nincs biztosítás, műszaki pár hónapja lejárt.


Bementem a postára, megszerettem volna kötni a kötelező biztosítást az nevemre. Mivelhogy az okmányirodánál anyám ezzel a papírral tudta volna igazolni, hogy van biztosítás, illetve ő bejegyzett volna üzembetartónak. Mivel én dolgozom nem tudok elmenni ilyen ügyet intézni. Üzembetartó, + útvonal engedély+ forgalomba visszahelyezés.


A postánál azt mondták, hogy előtte forgalomba kell helyezni a járművet és aztán megkötni a biztosítást.


Ugye ilyenkor nekem jelen kell lennem az okmányirodánál? KEll valamiféle üzembentartói papírt/ kérelmet vinni, amit anyám be tudna mutatni?


Akkor hogy is van ez az egész? Forgalomba helyezés, üzembentartói bejegyzés és utána biztosítás kötés, műszaki a legvégén?



#autó #biztosítás #okmanyiroda #más elintézheti
2014. ápr. 20. 14:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!