Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikortól gyártották a benzines...

Mikortól gyártották a benzines BMW-ket kettőstömegű lendkerékkel?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül cserélni?

2014. ápr. 22. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
M50 ha jól tudom
2014. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi és évjáratban az melyik?
2014. ápr. 22. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Az M50-et 1990-től gyártották és ezekben már bizony van.
2014. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én ugytudom hogy csak a legujabbakba van aszem e90 től ha hármasrol beszélünk benzinesbe nehezebben is lesz csereérett mint a a dizelbe nem olcso mulatság a cseréje vagy 130 plusz szerelés mondjuk egy átlag dizel e39 530d röl beszélve...benzines nem rázkodik szét annyíra hogy kelljen cserélni
2014. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de lehet éntudom rosszul kitudja:)
2014. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előttem jól írták, az M50-nél már nagyrészt az volt, ami emlékeim szerint 91 körül jött be. Létezett belőlük egytömegűvel szerelt is az elején, talán a klíma nélküli autókban. A négyhengeresekben nem tudom pontosan, de szerintem ott később, az E46 szériánál kezdhették el gyártani. Egyébként nem jellemző, hogy elromolna, de ha cserélni kell, akkor E36-nál kuplungszettel együtt 170k körül van az alkatrész, tehát munkadíjjal durván 200k. Legalábbis mikor én néztem, ilyen körül volt, de végül kiderült, hogy 280k km után semmi baja a lendkeréknek.
2014. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha egyenletesen jár a motor, benzinesen nem nagyon szokott tönkremenni a kettőstömegű, mivel nem kopogásos égéssel üzemel, így nincsenek akkora rezgései, nem kap akkora terhelést a lendkerék, az meg tovább segít a helyzeten, ha 6 vagy 8 hengeres a motor, mert még simábban jár tőle...
2014. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!