Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi pajero családi...

Mitsubishi pajero családi atónak megfelel?

Figyelt kérdés
Mennyit fogyaszt kb közúton? 5 szmeély kényelmesen elfér? Igazából be is jönnek a terepjárók, meg van egy telkünk ahova esősebb időben vagy hóban nem tudunk felmenni kocsival, szóval erősen gondolkodom a fent említett márkájú autón. Mi róla a véleményetek?
2014. ápr. 22. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
A fogyasztása az biztos hogy nem áll ott meg mint egy sima személyautó. 8-9 liter gázolajjal kalkulálnék ha diesel, mert azt nem írtad. A teleknél jól jöhet. Családi autónak nem azt venném, de ezt ne más döntse el.
2014. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
kényelmes de megeszik 10 litert, bár motorfüggő, a miénk 2.8 dízel
2014. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen, csak azért fenntartani egy kocsit, hogy kimehessünk vele azért az elég nagy luxus :) és elég sokat járunk oda, meg már én is régen szeretnék terepjárót, dee még sosem jött össze, ez meg nagyon beton gépnek néz ki
2014. ápr. 22. 22:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen a pajero wagonnban kényelmesen elfér öt személy sőt még hét is.Egyébként én azt mondom hogy minimum 2.8 dízelmotorral érdemes venni.

fogyasztás adatai stb info a kocsiról!

[link]


Egy ilyen típusa pajeróról beszéltem

[link]

Ha ebbe a hodályban nem fér el 5 ember akkor nem tudom mibe ! :D

2014. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából a fogyasztás annyira nem zavaró, a mostani kocsink is volt hogy 7 felett evett, volt ladánk is, az is annyi körül, meg viszonylag ritkán megyünk messzire autóval (50-100km) szóval nem lenne akkora érvágás, tehát a fogyasztása úgymond mindegy
2014. ápr. 22. 22:50
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkét linkedet!
2014. ápr. 22. 22:53
 7/13 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2014. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Haveromnak 3 ajtós 2.5TDI Pajeroja volt. Óvatosan hajtva sem nagyon ment 8 liter alá, akkor a Wagonnak a 10 liter - ahogy korábban írták - meg sem kottyan :D


Egy 2 tonnás összkerekes gép költségei kicsit magasabbak lesznek, mint egy Ladáé, pl 4 új gumi árából simán vehetsz két zsigulit :D Ha ez és a fogyasztás nem akadály, akkor hajrá, jó gépek a Pajerok.

2014. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm és tényleg igazad van, nem csak az üzemanyag költségei számítanak, persze meg kell ezt fontolni komolyabban anyagi szempontból, csak a véleményekre voltam kiváncsi. Azért köszi, hogy ezekre is rávilágítottatok!
2014. ápr. 22. 23:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk az egyik autó egy Montero, és imádjuk!:) Családi autónak van "tartva", nagyon jó kocsi. Ez a Pajinál egy számmal nagyobb meg felszereltebb változat, de volt Pajeronk is, az is egy nagyon jól megcsinált autó.
2014. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!