Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora egy 601-es Trabant...

Ebeni95 kérdése:

Mekkora egy 601-es Trabant motorjának + váltójának a száraz súlya?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnél találtunk egy komplett motort és váltót a sufniban. Le akarja adni a méh-be, de még egész jó állapotban van, meg szeretném menteni. Na most ezért kellene a súlya (kb-re is jó), mert kifizetném neki kilóra.

2014. ápr. 23. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


a motor 54kg

2014. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú, nem semmi ez az oldal!

Engem a laprugós felfüggesztés meg a 60 másodperces 0-100 gyorsulás lepett meg. Azért a korabeli Ladák 20 mp környékén 100-on voltak...


Amúgy mért nem teszitek rá egy szobamérlegre a motort, váltót? Azon le lehetne mérni.

2014. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Gondolj bele abba, amit mondtál. Már csak a motor méretéből adódóan, hogy is kivitelezzük ezt?! Megállapodok vele 100kg-ban, aztán mindenki jól jár. Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 23. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én már sok mindent mértem le szobamérlegen. Csigás hajtóműtől kezdve a kapálógépig. Egy Trabant motor kiterjedéseiben nem gondolnám hogy nagyobb lenne egy embernél. De ha végképp nem lehet ráhelyezni, alátesztek egy deszkát, pozdorjalapot, bármit és már meg is állt rajta...

De ezek szerint már megoldódott.

Elnézést kérek, hogy segíteni próbáltam...

2014. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!