Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50-es endurót vegyek?

Milyen 50-es endurót vegyek?

Figyelt kérdés

keveset fogyasszon ,legyen megbizhato, ne hagyjon ott az utakon.

városban jarnek vele, de azért egyszer-ketszer kivinném földútra is (nagyon ritkán, es nem nehéz terepre) .

A mostani kilatasaim szerint úgy 110.000-140.000 Ft-om lenne rá. Az is érdekelne , hogy mennyi a vegsebessege egy ilyen gépnek.

Ezeken gondolkoztam : Derbi Senda , Aprilia rx , de nincsenek tapasztalataim.

Ha irtok egy tipust, kérlek adjatok hozza jellemzest, es indoklást. Előre is koszonom!



2014. ápr. 23. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

helló!

szerintem az aprilia rx 50 es az teljesen jó 140 rugóból meglehet venni egy jó állapotú igényes gépet. megbizhtaó 3 literes max fogyasztás 70-80 km/h a vége 80 kilós vagyok. terepen is megállja a helyét, csak olasz gép egy 14es dellorto karbival megy mint az álom. túra motornak is teljesen jó. két tipusa van :

am3 ez egy három sebességes ez a régebbi változat olyan 92 es évjárat.városba, útakra teljesen jó mert nem kell pakolgatni a sebességet

am6 hat sebességes viszonylag újabb 98-2001 ig inkább terepes mert pakolgatni kell a sebességet de megy ez is mint az álom .

nekem van mind2 ill az am6 os az enyém nagyon szupi kis gép.

a derbi is jó csak drága az alkatrész hozzá, igaz olyasmi kinézete van mint az rx-nek, de más a belseje.

ha másvalami felmerült irj nyugottan :)

2014. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!