Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit adnátok az alábbi...

Mennyit adnátok az alábbi motorért? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

.

[link]

Márka: Kymco Top Boy 50. Gyártási év : 2006



2014. ápr. 23. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit amennyit a hasonló márkájú és állapotú motorokért. Nézz utána hirdetési oldalakon ez pontosan mennyit is jelent.
2014. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok képről ki mennyit kínál az adott motorét :D
2014. ápr. 23. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Képről normális ember nem ad semennyit. Max egy próbakör után. Ki tudja milyen jó vagy selejtes a motorja.
2014. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75eft
2014. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Innen úgy néz ki hogy rendben tartottad. Azonban nálam már a Kymco márkanévnél meg a motor kinézeténél bukta a dolog, nem venném meg. De mondjuk 60-70k, ha tényleg jó.
2014. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokan lehurrogják a Kymco típusú robogókat, csak az a tény, hogy nekem 2 Kymco volt eddig, és a harmadik és negyedik is Kymco lesz, csupán azért, mert minden motoromba alsóhang 10-13ezer km-t beleraktam már (munkahelyre járok vele, hétvégén túrázni) és még gyertya csere SEM kellett.

Érdekes ahogy egy általatok noname-nek vélt márkát így letudtok hurrogni, hosszútávú tesztelés próbálgatás nélkül.


Én 45ért vettem a Kymco Cobra-mat, németországból van behozva.

De a tiedre saccolnék egy 80ezer forintot, amennyiért biztosan elviszik.

Ha nem sürgős eladni, tedd fel 120ezer forintba, csak akad valaki, aki megveszi :)

2014. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Én motorkölcsönzős voltam, volt 5 Kymco motor, meg 5 ugyanilyen MXER 50 quad nálunk. Első 1 év után nem is nagyon volt hét hogy nem romlottak el, pedig rendszeresen megkaptak minden előírt dolgot. Nem igazán őket, de még mindig olcsóbb volt venni egy ilyet, használni 3 évig -inkább életbentartani-, aztán eladni a vasba, mint venni egy komolyat, és azt sokáig karbantartani. De amikor működtek, jól mentek, csak nálam elásta magát a márka.
2014. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!