Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok eladó tuningolt,...

Hol tudok eladó tuningolt, sportos, régebbi típusú kocsikat keresni? Melyik autót lehet tuningolni, ami olcsó is?

Figyelt kérdés

mitsubishi eclipse, honda civic ami tetszik.

olyat szeretnék,ami olcsó, régebbi, és megfelelő állapotba lehet hozni. sportautó legyen elsősorban.



2014. ápr. 24. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

ehhez mit szólsz? ezt lehet tuningolni is, de már ebben az állapotában is nagyot megy

2014. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%, hogy nem vennék ilyeneket. Az ilyen régi tuning verdák mint telepi meg falu bikás autók és szanaszét vannak hajtva. Minden bajuk előjön. Inkább gyűjts és vegyél egy korrekt megbízható normál autót.
2014. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi, de mindenképp ilyet akarok.

pont ezért mondtam, hogy olcsót szeretnék. nekem ez szórakozás lenne,ha tuningolhatnám. és vaktában úgysem vennék semmit.

én csak ötleteket kértem tőletek.

első válaszolónak köszönöm! :)

2014. ápr. 24. 18:35
 4/8 A kérdező kommentje:

am elsősorban OLYAN autót szeretnék,amit optikai tuninggal jól fel lehet szerelni.

pl. egy honda civic. optikai tuning, hifi, stb...

2014. ápr. 24. 18:36
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:

Igazából bármiy fel lehet tuningolni és bármi lehet sportos.


Én pl azért vettem egy régi Primerat mert tetszik, kevés jön veled szembe, nem egy tipikus sportkocsi, mégis nagyon szépre meg lehet csinálni.


De ha lenne pénzem 2. autóra amit bütykölgethetek, akkor egy Nissan 200SX-et vennék.


Ezen kívül amik tetszenek és csinálgatják is: Golf III, Civic, Leon, régi Celica, Prelude

2014. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
honda kivik. vagy kettesgolf a neked való...
2014. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szerintem a civic mellett döntök.

köszönöm! :)

2014. ápr. 24. 21:23
 8/8 kutyus21 ***** válasza:

Helló én ezeket ajánlom

Ford Probe

Ford Puma

Toyota Celica

Opel Calibra

Opel Tigra

Bmw 320 E30 Coupe

Bmw 320 E36 Coupe

Bmw 320 E36 Compact

Skoda 110R Coupe

Audi 90

Citroen Xsara Coupe

Honda Civic

Mazda 323F

jó választást és vásárlást.

2014. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!