Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek milyen 50-es motort lenne érdemes vennem? Betonon is használnám de azért föld útra is járnék vele. Konkrét típusokat írjatok ha tudtok. Max 150-et költenék rá. Most 1 simsonom van és ehelyett szeretnék valami mást de még nem tudom, hogy mit gyorsaságit vagy esetleg endurot. A simsont is megtartom szóval a simson fanok ne aggódjanak :D Ha tudok olyan motort ami 150-ig belefér van benne erő (50-eshez képest) és még jól is néz ki légyszi segítsetek köszi!

2014. ápr. 26. 06:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és most jut eszembe :D Az egyik ismerősömnél van egy Aprilia Tuareg 50-es 130-ért. Tegnap rakatott rá új gumikat új aksi van benn az ülés újra van húzatva bőrrel. Szerintetek ez a motor megéri? Vagy keresek inkább mást? Továbbra is várom azért a típusokat amik szerintetek jó lehet köszi szépen előre is! :)
2014. ápr. 26. 06:46
 2/6 anonim válasza:
Én a helyedbe vennék egy rossz állapotú simsont és feltuningonám mert ezek az 50 endurok meg az ilyenekbe szinte semmi erő nics sokkal többet ki lehet hozni egy simsonból 60/4-es henger meg egy amal karbi és kész is van !!erő is lesz benne meg gyorsan is fog menni!
2014. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van simsonom valami mást szeretnék.
2014. ápr. 26. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem az 50es supermotok jonnek be, az elmegy betonon is meg finomabb folduton is, generic triggerem van, azt mindenkeppen tudom ajanlani, sose hagyott ott es 70et is siman megy pedig folytas van benne meg, azon kivul yamaha dt, cpi sm 50, derbi senda, ilyesmik.


peldanak okaert:

[link]


[link]

2014. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
aprilia scarabeo? jó választás lehet
2014. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja bocs azt elfelejtettem, hogy robogót semmiképpen nem akarok az maradjon a csajoknak :D de köszi azért :)
2014. máj. 1. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!