Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit érdemes tudnom egy Autóról?

Mit érdemes tudnom egy Autóról?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mit kell tudnom az autókról?

A barátaim sokat beszélnek a motorrol ilyen autó meg olyan autó.Én nem értek belölle szinte semmit.

Mellékesen érdekelnek az autók,csak nem tudom hol kezdjem el a tanulmányozását,mit olvassak,nézzek róluk először.Szüleimnek van kocsija,akár meg is tudom nézni mi micsoda.Röviden minden amit egy autóról tudni kell,érdemes.Elképzelhető hogy autószerelői pályán megyek tovább.Köszi bármi tanácsot szivesen fogadok,mert nagy a homály.Minden jöhet



2014. ápr. 27. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:

háát. nekem már gőzöm sincs , hogy jutottam el idáig , hogy ismerek ezt azt.. , de talán a sok tv-zés régen tuti segített , én ezt a műsort tudom ajánlani, itt van szerelés is mesedélután féle is , szóval ezt tudom ajánlani itt találsz jó pár részt

https://www.youtube.com/results?search_query=aut%C3%B3keresk..

2014. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha autószerelő suliba mész, simán elolvasod az összes könyvet azt megelőző nyáron, amit tanultok. - nem kell megtanulni, csak elolvasni, az nem nagy feladat.


Aztán használt autó kereső oldalakat végig nézel, és minél kevesebb szöveges média anyagot. Semmi közük az autóhoz, 80-90% marketing és szórakoztatás.


Jó olvasni akár csak wikin, például motor típusokat, váltóműveket, - jó, és tanulságos adott autóhoz rendelhető alkatrészeknek utána olvasni, Mercedes-Benz, Opel és még sok típusnál ott van melyik típusú motorokkal és néhány egyéb alkatrészek pontos megnevezésével és megcímzésével, egy másik oldalon.


A kereskedelmi média elhülyíti az embert - sajnos!!!

2014. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik kereskedelmi autós műsort, 4 percben öt sarkalatos ponton tudnék kijavítani, hogy hiteles legyen, tárgyilagos. Csak hát a minimum csúsztatásnak nevezhető lesz érdekes és eladható, és főleg rentábilis lesz.
2014. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor azt állítod , hogy ami az autókereskedőkbe van szerelés, és az autóról való információ nem hiteles?
2014. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,de kicsit javítanám magam.

Már középsulis vagyok,és eddig ugy van hogy Rendőrnek tanulok tovább(haha irónikus) de mellete valami alap autószerelői tanfolyamot elvégeznék:)Videókat nézni fogom,wikin, olvasni is,és esetleg beszerzek valami erről szoló könyvet.Még jöhetnek válaszok!

2014. ápr. 27. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Arniss44 csúsztatás. Fura válogatás, nem hétköznapi esetek, főleg nem Európában, és hazánkban. Ettől is érdekes a nézőnek.
2014. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kinvan minda nègy kereke ellentètben veled..
2014. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha rendőrnek mész, elég, ha azt tudod, hogy az irányjelző nem hibás működés miatt pislog.
2014. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!