Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót tudnátok...

Lecso99 kérdése:

Milyen robogót tudnátok ajánlani? 50ccm-es 60. 000-ig nem kell a csúcs kategóriás, első motor

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak robogó jöhet szóba? Miért jön be mindenkinek az a kávédaráló? Vagyis sokaknak.
2014. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom de a jogsim AM automata moped rajta volt a vizsga igazoláson szivem szerint egy simsont vennék...de csak robogó..:/
2014. ápr. 27. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Simsont is tudsz vezetni. Mivel az is 50 ccm és a kw se haladja meg a korlátozást. Én is simsont ajánlanám. Ha karban tartod nem hagy cserben soha. Mondjuk engem épp ma hagyott cserben, deeeeee, csak azért mert kifogyott a benzin:D Szerencsére apu hozott az autóval és haza tudtam menni.
2014. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah és még annyit hogy van rajta tartalék állás a benzincsapon szóval haza tudtam volna jönni de valahogy teljesen kiment a fejemből :D
2014. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!