Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervóolaj cseréjének menete?

Szervóolaj cseréjének menete?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni az összes benne lévő olajat, de hogy álljak neki? szedjem le a jobb kereket meg a doblemezt keressek egy csövet ami a kormányműre csatlakozik amit bontsak meg hagyjam kifolyni az olajat majd vissza és ennyi ? Aztán persze az új bele. Légteleníteni hogy kell ?
2014. ápr. 28. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább vidd szervizbe ha ennyire nem értesz hozzá. Véletlen elrontod és akkor nincs kormánya a kocsinak.
2014. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kormányaminenképp van a kocsinak ha esetleg a szervo meg is halna. még kreszen is volt szó róla h szervó nélkül lehet kormányozni... Köszönöm az okoskodó válaszodat, vagy hogy esetleg próbálsz óvni, de úgy gondolom ezzel talán megbírkózom ha kapok némi instrukciót.
2014. ápr. 28. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha véletlenül elrontja, akkor szervója nem lesz, a kormányzás megmarad, csak nehezebb lesz.


De ha nincs képben akkor inkább tényleg bízza olyanra, aki ért hozzá. Ha összeolajozol mindent, azt elég macerás lesz kitakarítani :D

2014. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy látom, itt vannak olyanok, akik talán a koruk miatt nem vezettek még, vagy (inkább már) szervó nélküli autót.

Pedig évtizedekig jártak szervó nélküli autók az utakon.

Mondom ezt én a magam 31 évével...


Amúgy lehet hogy nem bonyolult feladat, de én is szervizben csináltatnám. Pár ezer forintból megvan fél óra alatt. És nem én koszolom össze a kezem, meg nem én szerencsétlenkedek csápos emelő hiányában.

2014. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!