Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Halytokar csapagyakat akorom...

Halytokar csapagyakat akorom cserelni az automnal, de az uj csapagyaknal nincs bevagas (kis preseles ami megakad a halytokar bevagasaiban, hogy ne forduljon el), a meret meg minden passzol, be merjem tenni, nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
Golf 3 1.6 AEE tipusrol lenne szo, az uzletben azt mondtak, hogy ehez a tipushoz rendeltek

#autószerelő #Golf III #golf 3 1.6 #halytokar csapagy #selni #nem basszol #nincs bevagas
2014. ápr. 30. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az a Halytokar??? Ilyen szó nem létezik..
2014. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*hajtókar...(fuck logic)
2014. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az nem lesz túl jó, mert elforog a hajtókarban. Vidd vissza, rád akarják sózni, mert szart rendeltek?

Nehogy már...

Nem igaz, hogy itt is vannak kis nyelvészek...

2014. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem igaz hogy egyik golfos boyracer sem tud írni.
2014. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te spriccmuki, nem unod ezt az állandó boyracer-ezést? :D


Attól hogy valakinek szar a helyesírása és 1.6-os golfja van, nem lesz boyracer, sőt az is lehet hogy személyesen sokkal értelmesebb ember mint mondjuk te. Van egy haverom akinek nem olyan jó a helyesírása, szoktam is fogni a fejem néha rajt, de messze ő a legértelmesebb 3 haverom közül...


Kérdezőnek meg, cseréltesd vissza, kell hogy legyen benne bevágás ha már egyszer a csapágyfedelekben van neki hely...

2014. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

messze ő a legértelmesebb 3 haverom közül...


akkor milyen a másik kettő...

2014. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem azért javítottam ki mert rosszul írta le. Hanem azért mert a legelső válaszoló nem értette.
2014. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megrendelem inkabb mashonnan! Meg nem talalkoztam ilyennel, nem mertem belerakni, lehet birna valameddig de egy ido utan biztos elfordulna benne! Nem ertenek az uzletbe semmihez, mar sokmindennel jartam igy, hogy rosszat rendeltek!
2014. ápr. 30. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:

"akkor milyen a másik kettő..."

Ezen jót nevettem xD


"Nem ertenek az uzletbe semmihez, mar sokmindennel jartam igy, hogy rosszat rendeltek!"

Akkor ideje lenne már átfáradnod egy másik üzletbe, ahol nem csak szívatnak. :)

2014. máj. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!