Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha alátekerem a kormányt a...

Ha alátekerem a kormányt a kocsiban alacsony fordulaton kinyomott kuplunggal lefullad az autó. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Valószínűleg összetett a probléma mivel a kuplungom is kopott motorolajam is eszi.

2014. ápr. 30. 17:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Tavaly cseréltem toronycsapágyat :(
2014. ápr. 30. 17:56
 2/5 kata kata ***** válasza:
Ha hidraulikus a szervód van akkor szerintem semmi.Kuplungnak nem sok köze van a kormányműhöz.
2014. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem "nyit" rendesen a kuplungod így még az is terheli a motort + gondolom szervós ami ugyancsak terheli a motort. Meg írtad hogy eszi az olajat. Ebből adódóan biztos hogy sokkal gyengébb alapból a motor. Valószínűleg a légszűrőt sem most cserélted így még az is jól lefojtja, világítanak lámpák szól a 800W-os mélynyomó. Sok minden lehet ami terheli és azért fullad le. És erre még az is rátehet hogy rosszul van beállítva az alapjárat vagy rossz az alapjárati motorod.
2014. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én is ezekre gondoltam mélynyomó odatesz neki ? szervó motor elektromos ?
2014. ápr. 30. 18:41
 5/5 kata kata ***** válasza:
Van olyan is és hidraulikus is.
2014. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!