Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb H4-es 55W-os...

Melyik a jobb H4-es 55W-os halogén izzó? Az Osram H4 Night Breaker Unlimited, vagy a GE Tungsram Megalight Ultra 120?

Figyelt kérdés

Tapasztalati vélemények jobban érdekelnek, de meghallgatok mindent! Kérlek írd oda, ha tapasztalatból mondod!

Ha tudsz ezektől jobbat is az is érdekel!

Válaszokat előre is köszönök!



2014. máj. 1. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem Night Breaker van, de nem érzem olyan nagyon jobbnak, egy "mezei" izzónál.Én a megalight-ot próbálnám ki.Úgy tudom az ára is barátságosabb.

2014. máj. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írom:


Nekem ugyan H7-es izzó való az autómba, de próbáltam mind a kettőt. Olyan nagyon nagy különbség nincs a kettő között. Nekem talán a GE fénye egy hajszállal jobban bejött.


Abból a szempontból én is csatlakozom az előttem íróhoz, hogy azért olyan "ultra brutál" nagy különbségre ne számíts ezeknél az alap halogén izzókhoz képest. Nem jobbak annyival, mint ahogy a marketingszövegben próbálják eladni őket, meg ahogy egyes fórumokon áradoznak róluk.

2014. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezeket nem próbáltam, viszont az egyik autómban GE Sportlight van. Jobb, mint a sima Hella H4 volt.


Mindenki csináljon képet a fényszóró fényéről xD

2014. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!