Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hogy reagálnának...

Szerintetek hogy reagálnának az emberek ha nézegetném a kocsijukat, meg a gumikat fogdosnám, vizsgálgatnám a karosszériát?

Figyelt kérdés

Ha pedig nyitva van a kocsijuk, mert mellette állnak akkor a nézelődés után beülnék és tekergetném a gombokat, nyomogatnám a dudát meg mozogtatnám a kormányt, és a végén elmondanám a tulajdonosnak a véleményemet tetszik e a kocsija.

Van aki ezt megengedné?

Kereskedésben lehet ilyet ha megtetszik egy kocsi?



2014. máj. 1. 20:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
Tuti nem.Max azt hiszik hogy elakarod lopni,és lenne gy kis gondod a rendőrséggel.
2014. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
előző vagyok talán lehet kereskedésben az attól függ.
2014. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én addig nem szólnék érte ameddig nézegeted, de amint taperolod a gumikat, meg a kasznit és be is ülsz akkor tuti eltörném a kezed.
2014. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ahogy komolyabban hozzáérnél kitépném a kezed és a hátatba szúrnám:DDDD

ezt te sem gondolod komolyan

kereskedésben max beülhetsz

2014. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja eltörném a kezed és még fel is rúgnálak.

Remélem nem gondolod komolyan.

De ha mégis, ajánlanám azokat a kopasz nagy barna rejtett erőforrásokat, az ő kocsijukat nyugodtan lehet tapizni.

De csak ha szereted a BMW-t.

2014. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha normálisan odajönnél hozzám és ezt elmondanád, hogy mért szeretnéd megnézni, akkor lehet hogy meg is engedném.

De ha csak úgy egy szó nélkül beülnél az autómba lehet még én is jól megvernélek.


Na meg amúgy felesleges az enyémet nézegetned, hiszen nem az enyémet akarnád megvenni, mert az nem eladó. Akkor meg mi értelme lenne?


Kereskedésben, az eddigi tapasztalataim szerint, ha szólsz ott valakinek, hogy ez a kocsi tetszik és szeretnéd megnézni belülről is, akkor általában kinyitják és beülhetsz, megnézheted.

2014. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Einsteinke ***** válasza:
Szanaszét vernélek már csak ha gyanúsan ránéznél az autómra!
2014. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézegetni felőlem is nézegethetnéd.Az abroncsokat is fogdosgathatod felőlem de tuti bolondnak néznélek De egyet értek a többiekkel ha csak úgy anélkűl ,hogy megkérnél rá hogy megnézhesd belűről a kocsimat tuti én is a kezed tördelném el jó esetben.
2014. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én megengedném ha leszopsz előtte.
2014. máj. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 VarMa ***** válasza:

En azt felteteleznem hogy lopni akarod, ugyhogy hacsak nem futsz ugy mint a nyul akkor kimondottan alapos veresnek lennel kisgazdaja es elofordulhat csonttores is...

Miutan ez meg volt radhivnam a rendort es kozolnem veluk hogy menekules kozben pofaraestel...


A kereskedok pedig annyit hogy nem barmok, akik mar regi motorosok elsore megmondja hogy ki az akit komolyan erdekel egy auto vagy csak almodozik... Az almodozokat finoman de porbaalazva elszoktak zavarni hogy ne huzzak egymas idejet...

2014. máj. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!