Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amica 50ccm három kerekű...

Amica 50ccm három kerekű mopedautót vezethetek kismotor jogsival?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
háát, mintha az rémlene , hogy már nem lehet mopedautót autót vezetni segédmotor jogsival
2014. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem az kár pedig jó lenne... ezelőtt lehetett?
2014. máj. 2. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:
régen lehetett mopedautót igen, de úgy emlékszem mikor kreszt tanultam mondták ,hogy nem lehet már, ennek már 3 éve
2014. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de amúgy írj egy autóiskolának emailt vagy hívd fel, az a biztos :) fene tudja , hogy változnak már itt a dolgok
2014. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben majd megérdeklődöm úgyis most akarok jogsit kezdeni :) azért köszi.
2014. máj. 2. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt vezetheted:

[link]

Az L2e kategóriába tartozik (mivel 3 kerekű) így az AM feljogosít a vezetésére!

[link]

2014. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 petizacc ***** válasza:
Nem kell felhívnod senkit sem megmondom én is, hogy nem lehet! :D Minimum B1 kategória szükséges hozzá.
2014. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kutyus21 ***** válasza:
0%

Helló igen lehet vezetni a 3 kerekű illetve a 4 kerekűeket is

segédmotoros jogosítvánnyal (AM) külföldön is én a 4 kerekűeket javasolnám az sokkal stabilabb mint, a 3 kerekű

nehezebben borul fel a 4 kerék miatt, és jobban is néznek ki. Sokkal nagyobb a választék több fajtából is tudsz válogatni ha 4 kerekűeket nézel, kevesebbet fogyasztanak jóval erősebbek a 4 kerekű Dízelek mint a 3 kerekű benzinesek mondjuk annyi hogy, a benzines halkabb de nem nagyon mennek mert, gyengék kevés az az 50 ccm hozzájuk. És még annyi hogy, a 3 kerekűek majd hogy nem eladhatatlanok meg a dízelek 315,400,505, és 528 ccm sokkal jobban mozgatja az egész kasztnit tudom mert, itt nálunk 8db mopedautó van 7db 4 kerekű és 1db 3 kerekű de már, régen hirdeti mert el akarja adni de nem bírja mert nem kell, senkinek pedig szép állapotú. Én is szeretnék venni most egyet egy 4 kerekű-t amit ki néztem az a Chatenet Stella és a Jdm Titane GLX 2 ezek közül valamelyik nézd meg, te is de ezen kívül van, még több márka is. Írd be Google keresőjébe hogy Mopedautó és sok mindent le írnak de van fórum is az is Google kereső és Mopedautó fórum és az első rögtön.

2014. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Helló igen lehet vezetni a 3 kerekű illetve a 4 kerekűeket is"


Nem, csak a 3 kerekű, max. 50 cm3-es, 350 kg-nál nem nehezebb, 4 kW-ot meg nem haladóakat szabad AM-mel vezetni!


Még jó, hogy be is linkeltem...

:(

2014. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50 cm3 alatti mopedet lehet vezetni A+AM jogsival 18év alatt is a mai napig.
2014. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!